Pierwszy full do DH Iron Horse Sunday 2008 vs. Giant Glory 2010 vs. reszta do 5k

PB Forum :: Polska
Pierwszy full do DH Iron Horse Sunday 2008 vs. Giant Glory 2010 vs. reszta do 5k
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Dec 9, 2014 at 10:40 Quote
Siemanko

Tak jak w temacie przyszedł czas na zakup pierwszego full'a więc rodzi się jak zwykle milion pytań. Może tak preferencje:
-skok ramy 8 cali lub 8.8 więcej i mniej odpada,
-z przodu dwupółka Boxxer 2011+ lub Fox 40 rc2 2008+ (porównanie od osób które go miały a nie gdzieś kiedyś wuja szwagra sąsiad, który kiedyś był w górach przejechał się) chodzi mi głownie o najważniejsze zalety i wady,
-hamulce na początek będą to najprawdopodobniej elixiry 5 lub juicy 7 z zaciskami code dlaczego ? bo planuję zakup nowych saintów, ale na razie wolę skupić się na reszcie, a żeby została jedna część do wymiany a nie 15 o model wyżej,
-czterozawiasy itp. jedno odpadają i jakieś intensy m9 również,
-koła coś nie za drogiego, nie ważącego tonę i musi być to komplet jedynie piasty mogą się różnić,
-napęd zee + korby saint używki,

No i dobra wybór padł na dwa rowerki w sumie te co podałem wyżej:

Iron Horse Sunday 2008 + Fox 40 rc2 lub Giant Glory 2010 + Totem

W ironie byłby do zmiany napęd, koła i hamulce natomiast w glorce totem i być może jakieś pierdoły Razz

Co według was jest lepsze ? Dlaczego ? Na glorce siedziałem i testowałem nie raz tak irona nawet nie miałem okazji dotknąć.

Z góry dzięki mam nadzieję, że wyraziłem się jasno


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.007780
Mobile Version of Website