rower do 1500

Forum Polski :: Sprzęt
rower do 1500
Previous Page | Next Page
Author Message
Posted: Sep 11, 2008 at 10:54 Quote
siema mam pytanie.
Otóż zabieram się za składanie roweru. ogólnie to zjeżdzanie z lekkich górek ostra jazda po mieście i lesie, ale bez przesady. Dużo też jeżdże po asfalcie, często dość szybko.
I mam dylemat dotyczący ramy, myśle o amstaffie, ale jest dość droga...
Chcę przeznaczyć na rower ok 1500 zł, wiem że to mało ale więcej funduszy nie posiadam.
Liczę na jakieś porady dotyczące wyboru ramy amora i osprzętuSmile . Jak co to moja waga-85kg, wzrost 178.
i jeszcze małe pytanie, dla was pewnie banalne-czy w ramach typu cocaine, amstaff czy dartmoor są koła 26' czy 24?

Posted: Sep 11, 2008 at 12:02 Quote
poszukaj jakiejs używki za 1500 na pewno cos znajdziesz na allegro to bedzie najlepsza opcja Big Grin

Posted: Sep 11, 2008 at 12:06 Quote
26 too jest standard, jak jest na 24 to zawsze pisze duzymi literami, zazwyczaj "24" jest w nazwie modelu.

Tak jak kolega powyżej, poszukaj jakis dobrych, uzywanych, kompletnych rowerów.

Posted: Sep 11, 2008 at 12:53 Quote
Z nówek to masz coś pokroju Signa Ds bo widze ze właśnie taka koncepcja funbika cie interesuje a wtedy by zostało na kask itp. Albo jak wyżej jakaś używka na lepszych komponentach.

Posted: Sep 12, 2008 at 10:06 Quote
raczej wolałbym nowego, ten kross wygląda całkiem nieźle w sumie. A rama prodigy johny brawo nadaje się do enduro? Bo jest chyba najtańszą ramą, ale nie wiem czy nie była by za mała na dłuższe trasy

Posted: Sep 12, 2008 at 10:22 Quote
michalek00 wrote:
raczej wolałbym nowego, ten kross wygląda całkiem nieźle w sumie. A rama prodigy johny brawo nadaje się do enduro? Bo jest chyba najtańszą ramą, ale nie wiem czy nie była by za mała na dłuższe trasy
JB do enduro jak najbardziej bo w kacie długo nie potrzyma. Może stracić głowe co sie często już zdażało ;D Pęka zaraz za gusetem. Tańsze to co napewno jeszcze ;D A co do rozmiaru to bym obstawiam 15" góra 16" a zawsze pzrecież można dać siodło wyżej.

Previous Page | Next Page

Your subscriptions
no posts

Copyright © 2000 - 2014. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv16 0.019521
Mobile Version of Website