jolvan jolvan!!!!! látom erre már nemtudsz értelmeset válaszolni, meg is lepett volna!!!!!!! olyan könnyen vagytok befolyásolhatóak hogy az röhelyes...........buta seggfejek vagytok, csak nem jöttök rá arra sem hogy át lettetek verve nah nembaj!!!!! pont ez volt a célom!!!!!!!! megmutatni hogy mennyire naiv gyökerek vagytok!!!!
Nem lehet mindenki olyan szép nagy dagadék zsiroscigány mint te Tudod mit jelent az hogy MUNKA? nem mi? A normális emberek járnak oda dolgozni aki már felnöttek és nem ugy viselkednek mint egy dawn kóros. ajánlom figyelmedbe. Nem szégyenled magad h 27 éves létedre igy viselkedsz?
komolyan annyira gáz vagy hogy röhelyes!!!!!!!! hogy egy profilképnek irogatsz? úristen te mennyire vagy segghülye?!!!!!!!!! meg az is jó ha elhiszed hogy 27 vagyok. nah PONT az ilyen seggfejek miatt jó idegesiteni embereket!!!!!!!!!!!!!!!!! nyomjad a kommenteket, szét röhögöm magam komolyan!!!!!!!!!! LOOOLLLLLL istenem de szánalom
Elég perverz.Vigyázzatok mert Dongattó rátokparkol az úthengerrel.beleszarik a kibelezett gyomrotokba és kirak egy kibaszott kertitörpének. szmájli. Tényleg pöpec a nudlyfox.biztos faszább mint egy IH v. Demo v. Kona.főleg hogy pogózik mint a hintaló de itt se a bicajjal van a gond...
gabika neked ugrani se kéne!!!!!!! elég ha ráülsz azzal a hájas picsáddal ami úgynéz ki mint valami zsirgyűjtő!!! te disznó geci! ne zabálnál annyit nem is jutna eszedbe hogy mi koppan és hova!!! abba a feneketlen beledbe koppan a sok disznózsir!!! looool!!!!! te meg aztán rácz geczi az umf-eddel meg a fasznyergű bighit szaroddal pofázol!!!!!!! azt 2 év alatt egy képet se tettlé fel amin legalább gurulnál!!!!!!!!!!!!! te KUTYA!!!!!!!!!
győzike most komolyan miért sértegetsz ? mindjárt els'rom magam és lövök még két fotót csak a TE kedvedért a fasznyeregről,ha már 'gy ráizgultál! (csak úgy mellékesen, a tied is fasznyereg)
rád meg 5 trabant kéne hogy valahogy kinézz és ne ess ki a csőnadrágból te szerencsétlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOOOOOOOOOOOOOOOL örülnél te ilyen cigánygépezetnek soha még csak közelsem volt ilyen jó bike-od ahogy elnézem az albumjaid, de nefélj egyszer talán neked is lesz valami!!!!!!!!! bár azt nem mondhatom hogy kajára költöd a pénzed mert elborulsz az első kis szélfúvásnál!!!!!!!!!! LOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!
jaja, majd d'csérd meg ezt a szép vegát személyesen is, főleg a szép alacsony középrészt,a jó széles kormányt meg ezeket sztem sokan k'váncsiak személyesen a tagra, ha már ennyire temperamentumos, egy nevet jólenne tudniXD sokakat érdekelne sztemXD