Giant GLORY DH 2009 ZEE 888 DHX 5.0 Mozartt

Seller: BIGAlus | Login to contact seller | seller History | Add to My Watch List
Location: flag Mikołów , Poland
Date: Apr-06-2017 9:36:19       Views: 340       Watch Lists: 0
Category: DH Bikes
Frame Size: S
Wheel Size: 26"
Price: $4500 zl
Restrictions: Firm, Will consider any Trade, Local pickup onlyhttps://www.olx.pl/oferta/pancerny-sliczny-giant-glory-dh-2009-rozmiar-s-zee-888-dhx-5-0-mozartt-CID767-IDlkJiV.html

Witam,
Sprzedam rower zjazdowy Giant Glory DH, model z 2009 r. Stan całości oceniam na dobry z plusem, brak jakichkolwiek luzów, wycieków czy też pęknięć, serwisowany na bieżąco, trzymany w cieplutkim pokoju.

Sprzęt złożyłem w lecie 2013 r., większość części była kupiona nowa w rowerowy.com, paragonów nie mam, ale listę zamówień zamieszczam poniżej.

W 2015 r. DHX został poddany kompletnemu przeglądowi w Spider Suspension. Rower stał u mnie w pokoju przez cały ubiegły sezon, więc damper ledwo co pojeździł od serwisu.

Rozmiar ramy S jest idealny dla moich gabarytów i stylu jazdy. Wzrost 175 cm i moje byłe 65 kg komponowały się świetnie z tą ramą, pełna kontrola w powietrzu i na ziemi. Chociaż pokuszę się o stwierdzenie, że osoba o wzroście 180 cm też by się wpasowała w ten rozmiar bez problemu, o ile tylko preferuje agresywną jazdę - mały może więcej.

Marzocchi 888 RCV spisuje się świetnie, kupiłem go w u polskiego dystrybutora jako po-testowy, zdjęcie paragonu jest w galerii.

Napęd w super stanie, kaseta bez śladów zużycia, blat też dobrze się trzyma, a łańcuch lśni jak nowy - Connex 9sX.

Opon jest około 75%, z tyłu gruba dętka Maxxisa, obie opony pod dh - 2-ply z wkładką butylową, dzięki temu połączeniu prędzej połamiesz felgę niż złapiesz snejka.

Tylna obręcz trochę dostała popalić, bo w pierwszym sezonie jeździłem na zwykłych High-Rollerach, a te oponki są dość cieńkie jak do dh więc co chwilę dętka była przyszczypana. Niestety MTX nie wytrzymywał takich katuszy i troszkę wgniotek zostało. Odkąd wjechały Miniony nie złapałem ani jednej gumy. Przednia obręcz jest prościutka, bez większych wgniot.

Hybrydowe hamulce na świeżych klamkach Shimano ZEE (Servo-Wave) i zaciski Deore LX na tarczach 203 z przodu i 180 z tyłu dają radę zadziwiająco dobrze (przy wadze ridera 65 kg). A to z półmetalicznymi Zeitami z tyłu i pełnymi metalikami EBC na przodzie.

Cena jest dość atrakcyjna z jednego względu, który przedstawiłem na zdjęciu, a mianowicie górna tuleja dampera nie jest umieszczona centralnie względem sworznia w ramie, sam damper jest w 100% prosty i sprawny, coś jest nie tak prawdopodobnie z linkami albo tylnym trójkątem. Bardzo trudno jest to jednoznacznie stwierdzić ponieważ gołym okiem nic nie widać, a w górach żadnych problemów z jazdą nie miałem, rower jedzie prosto, nie wpada w żadne wibracje, bez strachu na ulicy można puścić kierownicę. Z tego też powodu nic z tym nie robiłem, ponieważ ten mankament w żaden sposób nie wpływa na pracę zawieszenia. Tulejki dystansowe i uszczelki oczywiście mam, pomimo, że nie umieściłem ich na zdjęciach. Wszystkie łożyska wymieniałem po zakupie ramy, tulejki od Proshox.

W cenie dorzucam nowe metaliczne klocki na tył, bo obecne są już na wykończeniu. Mogę także zamienić siodełko, na białe Reverse Fort Will - używane, ale nie jest tak zmasakrowane jak obecne. Wymieniłem je ze względów estetycznych, biały nie bardzo mi pasował do reszty.

Jeśli nie potrzebujesz pedałów SPD to zawsze mogę wykręcić i odliczymy z ceny.

Poniżej zamieszczam link do całej galerii zdjęć, wraz z zamówieniami z rowerowy.com. Proszę się nie sugerować widocznymi rysami na lewej ladze z przodu, to słońce oszukuje refleksami.

https://drive.google.com/open?id=0BxShQm-4phwEemViQTNESVFrejQ

PROSZĘ PRZECZYTAĆ OPIS (bo pisanie zajęło mi trochę czasu :D)

Copyright © 2000 - 2019. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.008808
Mobile Version of Website