Wasze najlepsze fotki :D

Forum Polski :: Wasze produkcje
Wasze najlepsze fotki :D
  • Previous Page
Author Message
Posted: Dec 12, 2007 at 9:06 Quote
cze, takie temat był co prawda na forum ogólnym ale pomyślałem ,że można go w wersji pl zrobić
Niech kazdy kto ma ochote wrzuci swoje powiedzmy 2,3 najlepsze fotki ,będziemy mogli pooglądać wyczyny polskich riderów bez zbędnego grzebania
kto zacznie??Big Grin ?


1edit by amadi : Jednorazowo mozna wrzucic jedynie 3 zdjecia, inaczej post zostanie usuniety

2edit by amadi : mozna równiez wrzucić 5 malych zdjec zamiast trzech duzych
instrukcja operacji zmniejszania fot :
tak wyglada kod przy wrzucaniu foty sredniego rozmiaru zeby je zmiejszyc trzeba zmienic literke m na s

[.PI=(numer) size=m align=c](numer)[/PI]

tak powinien wygladac kod po zmianie(tylko bez tej kropki)

[.PI=(numer) size=s align=c](numer)[/PI]

Posted: Dec 12, 2007 at 12:29 Quote
co prawda jeszcze nic specjalnego ale zawsze to cos do dirtu Smile mianowicie bitch 07 duro komponety ns kira truvativ naped truvativ pedaly legeaters 2xdoubletrack24" (na fotce jeszcze stare przod) gripy prodigy ziclik giant oponki k-rad co wiecej chciec poza wymiana widelca na sztywny oooto fotki:
photo

1626125

jeszcze z starymi itemami

https://www.pinkbike.com/photo/1623190/ zaraz po montazu nowej ramy
na 2008 rok mam zamiar zmenic na sztywny widelec romeda
nowy hebel siodło
co najwarzniejsze RAME na duncon pussy dirt jako ze team sponsorowany przez dc sie nalezy hehehe

Posted: Dec 13, 2007 at 5:17 Quote
zedytuj posta i wklej fokti za pomocą ikonek co są na górze żeby fotki były od razu widoczne
photo

1572291


photo

1154002


Posted: Dec 13, 2007 at 5:35 Quote
Wyjebane fotki Razz Szczególnie backflip Big Grin trzymaj tak dalej Ja coś dorzyce od siebie jak znajde coś fajnego na którejś płytce z wakacji Smile

Posted: Dec 13, 2007 at 5:45 Quote
panie OldShoolBiker
kloochator wrote:
...wyczyny polskich riderów...
a co do fotek to jeszcze nic nie mam, jutro wracam do Polski na 3 tyg to moze uda mi sie cos zrobic. Smile

Posted: Dec 13, 2007 at 6:03 Quote
amadi wrote:
panie OldShoolBiker
co ? to ze niedodalem zdjecia zgodnie z tematem to wiem bo takowych zdjec z jazdy niemam mnienikt nienagrywa nikt mi zdjec nierobi bo odrazu nendza z chujnia wychodzi z zdjec jedynie to to co widoczne to sie podoba jak cos bede mial to pokaze ale jak narazie nic

Posted: Dec 13, 2007 at 6:06 Quote
oldShoolBiker wrote:
amadi wrote:
panie OldShoolBiker
co ? to ze niedodalem zdjecia zgodnie z tematem to wiem bo takowych zdjec z jazdy niemam mnienikt nienagrywa nikt mi zdjec nierobi bo odrazu nendza z chujnia wychodzi z zdjec jedynie to to co widoczne to sie podoba jak cos bede mial to pokaze ale jak narazie nic
heh tez tak mam

Posted: Dec 13, 2007 at 6:07 Quote
dobra koniec spamu ,takie zycie ja niejestem waldem papiezem wojtusiem badz innym oni sa w punkcie zainteresowania i maja fajne zdjecia

Posted: Dec 14, 2007 at 2:56 Quote
photo

1593918


and some landscapeJailbreak

photo

1512092


Posted: Dec 14, 2007 at 7:16 Quote
Aż mnie skreca zeby połowe tematu wywalić, wyczyny, a zdjęcia roweru to jednak troche co innego. Jak też nie mam aparatu, nie jezdze zeby zdjęcia fajne mieć, ale zawsze coś sie znajdzie.


photo

1426774



photo

1300742



photo

1022593



I uważaj jak używasz funkcji quote oldShoolBiker, bo ciężko sie czyta bez domknięć

Posted: Dec 14, 2007 at 8:02 Quote
dhcyc ma racje chodziło mi raczej o zdjęcia które w naszej ulubionej temetyce przekazują również wartości estetyczne

Posted: Dec 14, 2007 at 9:00 Quote
dhcyc wrote:
Aż mnie skreca zeby połowe tematu wywalić, wyczyny, a zdjęcia roweru to jednak troche co innego. Jak też nie mam aparatu, nie jezdze zeby zdjęcia fajne mieć, ale zawsze coś sie znajdzie.

I uważaj jak używasz funkcji quote oldShoolBiker, bo ciężko sie czyta bez domknięć
to ze nie doczytalem tematu to moj bład i sory ze zjebalem sprawe ale jak naprawde mowie ze niemam to niemam moze jedno bardzo strare w galeri jak chcesz to wyjeb mnie tot am wisi

Posted: Dec 15, 2007 at 5:37 Quote
https://www.pinkbike.com/photo/1645809/ eh? :> w zrobieniu lepszego zdjęcia ograniczyła mnie słaba lampa i obiektyw Blank Stare W sumie robione aparatem za 700zl z 2oo4 roku Big Grin Będzie niedługo lustro, zasypie polski album fotami Smile pzdr

Posted: Dec 16, 2007 at 0:29 Quote
takie o
photo

1306537


  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.020737
Mobile Version of Website