POD Polska - WTF?

Forum Polski :: Off-topic
POD Polska - WTF?
Previous Page |
Author Message
Posted: Dec 21, 2007 at 4:11 Quote
Chyba POD Polska oznaczać ma tylko polskie POD?
wchodzę dzisiaj i co widzę? https://www.pinkbike.com/photo/835250/
widzę że chyba nam się kraj rozrósł a ja nic o tym nie wiem

kto zmienia te POD na pl.pinkbike.com ?

Posted: Dec 21, 2007 at 9:08 Quote
POD polskie wybiera Kburkat i Radek, wiec nie piszcie do mnie ze POD sie nie podoba, dotalem chyba z 5 takich wiadomosci.

Posted: Dec 22, 2007 at 1:37 Quote
i znowu dali dupy, weźcie zmieńcie moderatorów bo oni to chyba tylko dla lansu są modami

Posted: Dec 26, 2007 at 0:21 Quote
zgadzam sie w 100% , nie dosc ze czesto daremne polskie PODy to czesto zagraniczne, albo ten sam co na orginalnym PB , w takim razie Polski PB jest troche bez sensu... w wiadomosci przy zalozeniu dostalismy ze polskie pody i vody , a tu ... ???? co nas kanada albo inne scierwa!
ps. sorry za moje dosc wulgarne wyrazanie sie , ale to nie powinno tak byc... zmiencie admow!

Posted: Dec 30, 2007 at 2:14 Quote
właśnie założyłem taki temat też,niech mod go usunie
ale zgadzam sie w 100000% !!! to jakieś jaja co mnie obchodzą jakieś przeciętne foty z niemiec! Tak choćby polacy nie mieli dosć fajnych fotek!!!

Posted: Dec 31, 2007 at 1:14 Quote
no i znowu... kanade..... zal.pl

Posted: Dec 31, 2007 at 3:37 Quote
Była Germanizacja, teraz jest Kanadyzacja Razz

amadi wrote:
POD polskie wybiera Kburkat i Radek, wiec nie piszcie do mnie ze POD sie nie podoba, dotalem chyba z 5 takich wiadomosci
Niby masz rację - jesteś "tylko" moderatorem i nie wybierasz PODów. Ale wg. mnie moderator nie powinien być tylko od zamiatania brudów, ale też jakiegoś rodzaju łącznikiem pomiędzy użytkownikami, a administratorami - dlatego jak coś się nie podoba, to idzie na moda (w tym przypadku Ciebie). Nie możesz napisać maila do Burkata, że chcemy mieć Polskę?

Posted: Jan 1, 2008 at 7:00 Quote
brooce wrote:
Była Germanizacja, teraz jest Kanadyzacja Razz

amadi wrote:
POD polskie wybiera Kburkat i Radek, wiec nie piszcie do mnie ze POD sie nie podoba, dotalem chyba z 5 takich wiadomosci
Niby masz rację - jesteś "tylko" moderatorem i nie wybierasz PODów. Ale wg. mnie moderator nie powinien być tylko od zamiatania brudów, ale też jakiegoś rodzaju łącznikiem pomiędzy użytkownikami, a administratorami - dlatego jak coś się nie podoba, to idzie na moda (w tym przypadku Ciebie). Nie możesz napisać maila do Burkata, że chcemy mieć Polskę?
pisalem do nich pare razy i nic z tym nie robią, ja mam uprawnienia tylko do forum.

Posted: Jan 2, 2008 at 9:17 Quote
amadi wrote:
pisalem do nich pare razy

No, to zmienia postać rzeczy Smile (ale tylko troszeczkęWink

Posted: Jan 3, 2008 at 7:45 Quote
dzisaj mamy polskie POD i mam nadzieje ze tak zostanie, jakby znów było nie-polskie POD
to zasrajcie temu panu ---> http://kburkat.pinkbike.com/ --- skrzynke wiadomosci Beer

Posted: Jan 3, 2008 at 8:50 Quote
ma to jak w banku Big Grin ( te zasranie) oczywiscie jak znow bedzie nie nasz pod

Posted: Jan 5, 2008 at 10:00 Quote
no i znow.... ma przesrane co do maila Big Grin

Posted: Jan 5, 2008 at 13:54 Quote
polski pod oznacza pod dla polski a nie polaka.po prostu na polski pod czasem zasłuzsy zagraniczny i tyle;]ale to ze polski pod pokyrwa sie z normalnym tez mi nie pasi bo to bezsens

Posted: Jan 11, 2008 at 6:35 Quote
Znowu... Po co nam w takim razie polski pinkbike?!?!? Przecierz my się tutaj ośmieszamy! Ludzie z całego świata pewnie tutaj zajrzą raz, drugi, trzeci... i co zobaczą?? Ciągle ten sam POD-VOD, co na stronie głównej... I będzie opinia, że Polacy zdjęć nawet na swoje PoD nie mają! Czy to dobrze, że powstał cały ten dział "Polska" ?!?! Forum mieliśmy, może z trudniejszym dostępem, ale zawsze...
Coś trzeba z tym zrobić... tylko co?

Previous Page |

Copyright © 2000 - 2019. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.015065
Mobile Version of Website