extreme opu movie ... :)

Forum Polski :: Wasze produkcje
extreme opu movie ... :)
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Dec 21, 2007 at 5:50 Quote
moze to narazie nic extremalnego ale to wersja testowa do ocenianie i wylapania błedów przez was Smile licze na komentarze i na wylapanie niedopracowań.. narazie nie wiem jak zamiescic film z czysta przejżystą jakoscią obrazu... film mial byc juz dawno ukończony ale pogoda wszystko zepsula dokończenie zapowiada sie na nowy rok wiec o wiele sie wszystko przedłuzyło.... Szczecin to dziwne miasto Razz narzekamy i jezdzimy Razz nawet na płaskim Wink ma byc to film gdzies min 45min . bez pierdół i tylko z konkretną jadą .. przynajmniej są takie założenia wszystko zalerzy od riderów Smile

aha i link do filmu https://www.pinkbike.com/video/6483/

Views: 673    Faves: 0    Comments: 2

Posted: Dec 21, 2007 at 9:36 Quote
Moim zdaniem świetne tylko ja bym dal troche inna muzyka... najlepszy moment to jak w krzaczki trzeba było skoczyć bo klocek ciśnie ;] Moim zdanien świetne

Posted: Dec 23, 2007 at 11:37 Quote
nieno filmik ok, szczegolnie 1. czesc, ale... no wlasnie ta 1. czesc troche za dluga wzgledem 1, z reszta nie... w ogole za dluga. zostaw najlepsze momenty, reszte wywal (na pewno zostaw motyw z quadami- nadaje on takiego pro urozmaicenia Wink ). Czesc 2 (DH/FR) nico rzadkawa, malo dynamiczna. Widac ze macie fajna miejscowke i da rade z nij wycisnac co nieco. Popracuj nad doborem miejsc z ktorych krecisz- nie jest zle, ale zawsze moze byc lepiej i ogolnie to jakby jeszcze jakis rajder sie znalazl to juz by ogolnie bylo gites. Pozdrawiam, film mi sie podobal Smile

Posted: Feb 14, 2008 at 23:05 Quote
Feuvert i te sprawy xD moje tereny hehe ;P Pozdro . Fajny filmik

Posted: Feb 21, 2008 at 14:45 Quote
filmik nie najgorszySmile a jaka to nut ana końcu?akurat?

Posted: Feb 22, 2008 at 11:24 Quote
tak to zespół "Akurt" film to ciezka sprawa bo meteriał słaby i za szybko prubowalem go złozyć teraz przyłoze sie bardziej sprubuje cos naprawde dobre wypuscic Smile postaram sie i sprubuje nie zawiesc Razz ludzi zeby te 5 min nie było stracone przed komputerem Razz

Posted: Mar 8, 2008 at 12:51 Quote
no no musze powiedziec ze bardzo fajny filmik szczegulnie podobal mi sie początek jak i cala jazda poprostu kawal dobrej roboty POZDRO

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.097100
Mobile Version of Website