Plecak na rower! niekoniecznie z buklakiem

Forum Polski :: Sprzęt
Plecak na rower! niekoniecznie z buklakiem
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Feb 20, 2008 at 14:06 Quote
pytanie zasadnicze- na ile sprawdzaja sie systemy wentylacji w plecakach rowerowych? siateczka czy jakies dziwnie wycinane gabki? jak sie bedzie miewalo to co wewnatrz podczas gleby? no i oczywiscie jaki plecak warto kupic? Na slawnym allegro sa fajne produkty Hi-Teca Cavan - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=313256188 zgrabny, maly (czy nie za maly???) i nie drogi plecak idealnie nadajacy sie na jazdy zarowno rowerem xc jak i zjazdowym. Tylko czy system wentylacji cokolwiek dziala? Nie mowie ze koniecznie ten chce kupic, to tylko przyklad (choc dosc mocny, podoba mi sie bardzo), jesli masz jakis model, wytestowany, wiesz ze warto badz nie to wypowiedz sie bo na rozpoczynajacy sie sezon musze cos miec a ze sezon chce rozpoczac wczesnie to juz zaczynam poszukiwania Smile

Posted: Mar 14, 2008 at 11:54 Quote
tiiaa, ja sie przymierzam do tego plecaka od kilku miechów. tez mam watpliwosci co do pojemnosci (na bank instaluje bukłak) jak juz kupie to zrelacjonuje co i jak z tym plecakiem

Posted: Mar 30, 2008 at 14:56 Quote
Witam ! ja osobiscie polecam plecak Authora Twistera Smile urzywam od 2 lat i jedyne na co moge nażekac ze urwałem gdzies przy glebie ( któres z koleji ) znaczek author przy ramiaczce.... solidny Big Grin warte ceny jak ten popsuje kupuje ten sam bez zastanowienia !! da sie go nawet urzytkowac w normalnych warónkach Smile typu szkoła Wink ja jeźdze w DH wiec gleby w tym sporcie to raczej norma... i sie 2 rok trrzyma Smile Big Grin pozdr. i polecam !

Posted: Mar 31, 2008 at 3:04 Quote
Również moge polecić Twostera, jest on już dawno na rynku więc jest sprawdzony. Na rower nadaje sie w sam raz. Do szkoły też, tylko tzreba uważać zeby go nie pzreciążać bo kumplowi sie jedno ramie naderwallo ale zszył i żył dalej. Ja miałem jeden plecak Hi teca ale modelu nie pamietam.

Posted: Aug 17, 2010 at 13:39 Quote
Nie chce zakładać nowego tematu więc odkopie ten.
Poszukuję plecaka.Bułak jest nie istotny,ale najbardziej zależy mi na miejscu gdzie mogę umieścić kask (FullFace),aby trzymał się mocno i nie latał jak się szybciej pokonuję miasto.Miło by było gdyby się do niego zmieścił młotek i nie duży brzeszczot.Widziałem dziś recenzje Dakine Drafter.Taki jest idealny lecz ideał psuje cena. Cry

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.007518
Mobile Version of Website