Kolo na przod

Forum Polski :: Sprzęt
Kolo na przod
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Apr 8, 2008 at 11:51 Quote
siema, zastanawiam sie z czego zlozyc kolo na przod, myslałem na double track 26 szprychy dt champion,piasta dee force pod sztywna, rame mam a-ganga 6mm 14", kolo na tyl excalibur dh 24",jezdzil ktos na dt ? nie zaciezkie sa? moze cos wy doradzicie

Posted: Apr 8, 2008 at 12:21 Quote
ja bym dał na przód single tracka na dt (ja mam i się jakoś sprawują ) piaste ns roller qr20 a na tył s-typa lub dm24 na dt co do piasty to albo ns albo dartmoor

Posted: Apr 8, 2008 at 12:23 Quote
dt champion
dee force/ novatec
obęcz dart blizzard albo forrtress
piasty ns odpuścić

Posted: Apr 8, 2008 at 14:18 Quote
26/24 zdecydowanie obciąga.

Posted: Apr 9, 2008 at 0:54 Quote
double track zdecydowanie poracha single track jeszcze wieksza nawet do przodu s type jedynie szprychy jakwymieniłeś .. i piaste nowatec , ns albo reborn

Posted: Apr 9, 2008 at 1:39 Quote
Double track jak dla mnie jest swietna ale na przod az taki kloc nie jest potrzbny. S type w zupelnosci by wystarczyl. Zalezy tez do zcego chcesz tego koła uzywać.

Posted: Apr 9, 2008 at 11:06 Quote
na piasta ns-a nie,odpada,piasta to paswoala mi dee-force dartmoor, a do obreczy,hmn...teraz rozmyslam double track albo s-type,zalezy mi na wytrzymalosc,jezdze dirt,street, i fr,szprychy dt, a nyple dartmoora

ps.kolo na tyl juz mam tego excalibura dh 24" ale to kupilem za grosze cale kolo,ale i tak planuje wymiane na cos mocniejszego

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv42 0.009773
Mobile Version of Website