stunt rowerowy...

Forum Polski :: DJ / Street / 4X
stunt rowerowy...
Author Message
Posted: Nov 18, 2007 at 10:38 Quote
Ooo faktycznie dzięki Smile

Posted: Dec 1, 2007 at 9:25 Quote
Cieszę się że został temat o stuncie rowerowym Smile
Narazie nic nowego się u "stunterów" nie dzieje bo zima, wiekszość grzebie przy rowerach albo po prostu siedzi w domach, ale jak tylko pojawią się jakieś nowe, warte pokazania produkcje to je tu zapodam.
POZDRO!

Posted: Dec 1, 2007 at 11:12 Quote
Zaczynałem od podobnych tricków (tzn wheelie, stopie itp). Robiłem to również na rowerze z reala i powiem tak: Łatwiej mi przychodziło wheelie na markeciaku niż teraz na Dragstarze;] Wielki szacunek dla tego sportu :} Tylko moim zdaniem można się szybko tym znudzić... Pozdrawiam ;]

Posted: Dec 30, 2007 at 1:42 Quote
TRoche przycichł temat o stuncie więc trzeba go trochę rozruszac...
Oto nowy filmik jednego z najlepszych rowerowych stunterów na świecie-Szwajcara P-dub'a [YT=http://pl.youtube.com/watch?v=rHXi-yoZNrU]
A oto filmik kolegów z Francji:
http://www.dailymotion.com/video/x3vsx0_20074-la-bonne_sport (nie wiedziałem jak się wkleja filmiki z DM więc dałem tylko link)
Enjoy!

Posted: Jan 5, 2008 at 14:22 Quote
hehehehe śmieszne to ale fajne nawet Big Grin

Posted: Jan 11, 2008 at 14:05 Quote
Zarabiste filmiki moze nie stunt, ale za to konkretny drift rowerowy warty obejrzenia, najlepszy jaki widzialemSmile :
a jak dobrze pujdzie to w niedlugim czasie wrzuce moje stuntowe popisySmile

Posted: Jan 12, 2008 at 2:09 Quote
Widziałem te filmiki wcześniej...
Arabowie mają nie równo pod sufitem...

Posted: Jan 12, 2008 at 9:12 Quote
;japierdole

Cały ten stunt, w szczególności na motorach to jedna z tych rzeczy, które sprawiają mi największą radość. Bo są po prostu żałosne i nie mogę ze śmiechu jak widze te cioty na motorkach podnoszące przednie koło i hamujące przednim hamulcem...

Tak samo koledzy. Niestety po nich widać, że mają wspaniale wyczute rowery i potencjalne umiejętności. I się K*RWA marnują. Bo z tak wyczutym rowerem to zapraszam do ss....tylko wtedy nie można się bać i nie można na marketówkach. Razz

Może jestem niemiły, ale lubie.

Posted: Jan 12, 2008 at 10:18 Quote
mi jazda na kole i manuale sprawiaja wielka przyjemmnosc i uwielbiam to robic. A stunt tez jest fajny bo to zawsze jakas odmiana i cos oryginalnego(jesli ktos to dobrze potrafi)!!!!

Posted: Jan 12, 2008 at 12:39 Quote
donleon wrote:
;japierdole

Cały ten stunt, w szczególności na motorach to jedna z tych rzeczy, które sprawiają mi największą radość. Bo są po prostu żałosne i nie mogę ze śmiechu jak widze te cioty na motorkach podnoszące przednie koło i hamujące przednim hamulcem...

Tak samo koledzy. Niestety po nich widać, że mają wspaniale wyczute rowery i potencjalne umiejętności. I się K*RWA marnują. Bo z tak wyczutym rowerem to zapraszam do ss....tylko wtedy nie można się bać i nie można na marketówkach. Razz

Może jestem niemiły, ale lubie.
To samo motocykliści mogliby powiedziec o tym cym Ty sie zajmujesz np. że "tylko pedały jeżdża na rowerkach bo na moto boja się nawet wsiąść" więc ostrożnie z takimi uwagami...
Jeździmy tym co mamy, nie każdy ma full kasy... poza tym: "nie sprzęt lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika"
DH, sreet, flatland, dirt i inne bardziej znane sporty rowerowy mają juz swoją renome i poważanie a ja postanowilem zalożyc temat o stuncie na tym forum aby pokazać Wam że coś takiego istenieje i sa ludzie którzy zajmują się tym całkiem powanie.. kto wie może kiedys także stunt doczeka sie jakichś profesjonalnych zwodów, sponsorów... Tak jak już pisąłem: stunt na rowerku to przedszkole przed stuntem na moto.
Pozdro!

Posted: Jan 12, 2008 at 13:37 Quote
Jak Tyś to pieknie napisał!!!!!!!!!!!!!!!Beer Zgadzam sie w 100%

Posted: Jan 13, 2008 at 14:08 Quote
stunt na moto imho nie jest fajny...

ale manuala wam gratuluje, bo jest idealny

Posted: Feb 14, 2008 at 10:33 Quote
Trzeba troche odświeżyć temat... Smile Oto filmik gościa o isteniu którego nie miałem pojęcia a trzeba przyznać że poziom ma zacny...
[YT=http://pl.youtube.com/watch?v=PF0upu3Bjqk]

Posted: Feb 14, 2008 at 11:15 Quote
Noo nieźle, nieźle ;] pełen podziw i szacunek ;]

Posted: Feb 15, 2008 at 3:31 Quote
poziom naprawde niesamowity ale widać u niego oprócz typowo stuntowych elementy streetowe i trialowe. Całkiem fajnie to połączył xD


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.017457
Mobile Version of Website