Powered by Outside

Najlepszy sklep rowerowy w waszym miescie.

Forum Polski :: Off-topic
Najlepszy sklep rowerowy w waszym miescie.
  • Previous Page
Author Message
Posted: Dec 22, 2007 at 1:42 Quote
W btym temacie chciałbym żebyściue podawali adres i nazwe sklepu który uważacie za najlepszy w swoim mieście, mogą być też serwisy.

Posted: Dec 22, 2007 at 1:57 Quote
W Łodzi to rzeczywiscie najlepszy sklep to X Bike ceny maja niesamowicie niskie i zawsze idzie sie dogadac co do ceny i sprzetu. Allegro w tym momencie staje sie nieoplacalne Razz . pozatym dysponuja na sklepie markami ktore nie sa dostepne w kazdym sklepie miedzy innymi: haro ktm marin pells ghost czy hercules.


co do serwisu to polecam serwis rowerowy na krakowskiej. Starszy pan swietnie sie zna na rowerach pozatym jest wykfalfikowanym tokarzem i moze dorobic praktyccznie kazda czesc Smile

Posted: Dec 23, 2007 at 2:26 Quote
Moim zdaniem w Bytomiu najlepszym sklepem jest RB Rowerek. Fachowa obsługa doskonały serwis, tanie komponenty. Wszystkie części od ręki a jak nie to na zamówienie w przeciągu kilku dni.
http://www.bikeworld.pl/ppg_rewrite.php?ppg=ranking-sklepow&action=op_zoom&sid=225

Posted: Dec 23, 2007 at 6:13 Quote
zgadzam się w 100% z leaderem. Smile

Posted: Dec 25, 2007 at 11:25 Quote
A jest ktoś z Lublina bo mieszkam niedaleko.
Jaki jest dobry sklep w Lbn

Posted: Jan 1, 2008 at 11:19 Quote
Panowie jeżeli chodzi o Łódź to jak mogliście zapomnieć o FR-Shopie:P Franciszkańska 56
i 89 chyba jeden z starszych sklepów w Łodzi który zajmuje się wszystkimi rodzajami sprzętu od BMX'ów po ciężki downhill i XC. Moim zdanie klasuje sie odrazu za X-Bike a tylko dlatego ze właścicielem X-Bike jest Tatuś...PozdroBig Grin

Posted: Jan 1, 2008 at 11:38 Quote
w fr szopie to ceny sa po zbuju niby dobry sklep ale wiele osob narzeka na niego
pozatym slyszalem dziwne historie z nim zwiazane
np moja kolezanka kupila u nich bmxa i ja przyjechala na serwis to nie potrafili jej luzow z korby usunac
albo afera z zatonieciem statku z transportem santa cruzow mnie calkiem rozjebala xDDD

Posted: Jan 1, 2008 at 11:45 Quote
no dobra dobraBig Grin zależy co kupiła, bo może coś z czego luzów już nie dało się zkasować:P...ale nie ma takiego drugiego sklepu z taką atmosferą, a poza tym jak znasz towarzystwo i jesteś stałym klientem do też są upusty:Pa z tym transportem Santy...ale przecież z tego co pamiętam to Kuba wreszcie dostał Swoje PVP...a poza tym to za długa historia żeby Ci opowiadać, no i napewno nie na forumBig Grin
Pozdro

Posted: Jan 2, 2008 at 2:01 Quote
deathpointz1 wrote:
...ale przecież z tego co pamiętam to Kuba wreszcie dostał Swoje PVP...a poza tym to za długa historia żeby Ci opowiadać, no i napewno nie na forumBig Grin
Pozdro

Posted: Jan 2, 2008 at 7:07 Quote
deathpointz1 wrote:
no dobra dobraBig Grin zależy co kupiła, bo może coś z czego luzów już nie dało się zkasować:P
no nie wiem nie znam sie na xach ale dala za niego cos kolo 2 tysi a wiem tyle ze to duzo jak na ten typ sprzetu
ahas pan na krakowskiej poradzil sobie z tym w 10 minut Big Grin

Posted: Jan 2, 2008 at 9:32 Quote
Macie jak najlepsze podejście...Smile i 100% rację szczerze chciałem sprawidzić jaka jest opinia innych ludzi na temat FR-Shopu ponieważ sam tam kiedyś pracowałem i wiem jakie są realia...ale widze że "pozytywna" opinia szybko oblatuje świat i bardzo dobrzeBig Grin bo szczerze też wole robić zakupy u Tatusia w X Bike...pozdro Panowie jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe pytania to chętnie służe pomocąBig Grin

Posted: Jan 7, 2008 at 8:21 Quote
w cz-wie najlepszy jest cyklo u pana rafała na garibaldiego
ceny niższe niż na stronach producentów i idzie sie utargowac

Posted: Jan 11, 2008 at 0:57 Quote
Skarzysko Kamienna--manhattan--Stępien i nie ma ch**a !
Smile

Posted: Mar 1, 2008 at 8:29 Quote
nie mieszkam w opolu ale jest tam sklep rowerowy który odwiedzam najszęściej extreme-shop sprawdzcie samiSmile http://www.extreme-shop.com.pl/

Posted: Mar 6, 2008 at 14:35 Quote
ja tam uwazam, ze w krk najlepszy jest bikershop, windsport i mbike.

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.450179
Mobile Version of Website