Powered by Outside

Jaka piasta tył

Forum Polski :: Sprzęt
Jaka piasta tył
  • Previous Page
Author Message
Posted: Jan 30, 2008 at 10:30 Quote
Jak w temacie, jaka piasta na tył? na zwykłą miękką oś... jeżdze niedlugo wiec nie potrzebuje czegoś kosmicznego... Slyszalem że Novatec 4 maszyny jest doś dobre...

Posted: Jan 30, 2008 at 10:55 Quote
Dobrze slyszales Smile mam od 1,5 roku. Obecnie przerobiona na śruby z reduktorem ss. Spisuje sie bdb, zapadki tylko raz na jakis czas smaruje i sie trzymaja. Za ta cene godne polecenia.

Posted: Jan 30, 2008 at 12:20 Quote
NS Coaster DH ;] Kupel ma i ładnie wszystko śmiga. Żadnych luzów, oporów i w ogóle git;]

Posted: Feb 2, 2008 at 8:00 Quote
w sumie ok, ale niesprawdzona.

z mojej strony z tańszych zaufałem dartmoorowi...jest spoko, z droższych mamy duży wybór.

Posted: Feb 2, 2008 at 9:52 Quote
nom ja tu ci polecam novatec jedynie ;] jeździłem na tym sporo czasu i jestem zadowolony a nie szczedziłem jej
;]

Posted: Feb 2, 2008 at 15:11 Quote
a ja na novatecu jeździłem stanowczo za krótko i dlatego go nie polecam Razz zapadeczki....

Posted: Feb 3, 2008 at 3:08 Quote
Ja tam w novatecu wymieniam smar na zapadkach raz na pol roku, i jakos zero uszkodzen a cykaja siwetnie. mam go 1,5 roku gdzies i zero luzow czego kolwiek.

Posted: Feb 3, 2008 at 3:14 Quote
nie no dokładnie nie bedziesz dbał to każda piaste zajedziesz o novatec a jak sie zadba to jest swietna sprawa ...tylko trzeba uazac żeby karsherem nie powypłukiwać bo zdarzało sie dosyć sporo przypadków ...

Posted: Feb 3, 2008 at 5:21 Quote
azondh91 wrote:
nie no dokładnie nie bedziesz dbał to każda piaste zajedziesz o novatec a jak sie zadba to jest swietna sprawa ...tylko trzeba uazac żeby karsherem nie powypłukiwać bo zdarzało sie dosyć sporo przypadków ...
i co wtedy ??

Posted: Feb 3, 2008 at 5:23 Quote
no jak wypłukasz to zatrzesz i cała piasta w piździec pójdzie ja sobie czesto jak muyje rower karsherem bo poprostu musze ... to sobie owijam szmatą albo czymś zeby duze ciśnienie wody tam sie nie dostało

Posted: Feb 3, 2008 at 5:24 Quote
A z suportem może być tak samo?? Na maszynach?

Posted: Feb 3, 2008 at 5:27 Quote
oczywiście ...

Posted: Feb 3, 2008 at 5:29 Quote
azondh91 wrote:
oczywiście ...


Bo ja z suportem zrobiłem tak, że między korbę a suport położyłem grubą warstwę gęstego smaru, która zarosła brudem i stwardniała ;] od razu Giga pipe przestałł skrzypieć i łapać luzu... takie uszczelnienie Pimp

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.012901
Mobile Version of Website