Pinkbike will be undergoing scheduled maintenance on May 29 at 9pm PST for up to 6 hours. We apologize for any inconvenience caused during this time.
Powered by Outside

Jak wybic lagi z korony?

Forum Polski :: Sprzęt
Jak wybic lagi z korony?
  • Previous Page
Author Message
Posted: Feb 18, 2008 at 5:14 Quote
Witam ;] tak jak w temacie ;] jak wybić lagi z korony?? chodzi mi o Duro ;] Tak aby lagi nie ucierpiały bo korona i tak do wyrzucenia ;]

Posted: Feb 18, 2008 at 5:19 Quote
Mi jak pękła korona to mialem wymieniane górne lagi razem z korona i sterówka wiec chyba sie nie da wyciągnąć górnych lag.

Posted: Feb 18, 2008 at 5:51 Quote
Da się na 100% bo to widziałem ;] ale nie wiem jak ;] Chce sie troche pobawić z połamanymi amorami ;]

Posted: Feb 19, 2008 at 11:56 Quote
zdemontuj z użyciem gumówki i młotka.

Posted: Feb 19, 2008 at 11:58 Quote
Ok w sobote sie bede bawił to zobaczymy co z tego bedzie, dzieki

Posted: Feb 19, 2008 at 22:55 Quote
normalnie to robią za pomocą chłodzenia jednego z elementow - iles tam stopni wtedy objętośc sie zniejsza i można wyciągnac tak to widziałem w profesjonalu a sposób domowy ... no to cos podobnego do młotka ...

Posted: Feb 20, 2008 at 7:53 Quote
Normalnie lagi do korony sa zakladane za pomoca chlodzenia cieklym azotem zeby je wyciagnac musisz je zagrzac...

Posted: Feb 20, 2008 at 7:58 Quote
bonku wrote:
Normalnie lagi do korony sa zakladane za pomoca chlodzenia cieklym azotem zeby je wyciagnac musisz je zagrzac...
tak brawo Confused pod w pływem wysokiej temperatury materiał puchnie = bardziej zakleszcza sie w koronie wiec nie wiem jakim cudem ma sie dac w tedy wyciągnącConfused Confused Confused

Posted: Feb 20, 2008 at 8:46 Quote
azondh91 wrote:
bonku wrote:
Normalnie lagi do korony sa zakladane za pomoca chlodzenia cieklym azotem zeby je wyciagnac musisz je zagrzac...
tak brawo Confused pod w pływem wysokiej temperatury materiał puchnie = bardziej zakleszcza sie w koronie wiec nie wiem jakim cudem ma sie dac w tedy wyciągnącConfused Confused Confused

Dzięki azondh91 ;]
Czyli mógłbym zabezpieczyć czymś koronę a lagi włożyć do np. lodu ?? dobrze rozumiem ?? A później po wbiciu do nowej korony rogrzać je?

Posted: Feb 20, 2008 at 10:01 Quote
ja to robiłem tylko że z sontura xcp zrobiłem to tak : wykręciłem korki wyjąlem sprążyny i nie odkręcałem tych patyków (popychaczów) i w 4 osoby zaczeliśmy to ciągnąć i wylazło troche siły i wyjdzie ale z tym termicznym to niezły patent

Posted: Feb 20, 2008 at 10:02 Quote
ale nie radze wybijać bo sie moze coś wgnieść uszczerbać albo inny h u j

Posted: Feb 20, 2008 at 10:09 Quote
ja raczej samemu bede to kmninił ;]
Najpierw musze wybić z Duro a później z niego:
https://www.pinkbike.com/photo/1575761/

Posted: Feb 20, 2008 at 10:17 Quote
leader wrote:
ja raczej samemu bede to kmninił ;]
Najpierw musze wybić z Duro a później z niego:
https://www.pinkbike.com/photo/1575761/
no z marcocha będzie juz gożej może dutkiem to jakoś rozdubiesz albo jakąś frezarką

Posted: Feb 20, 2008 at 11:06 Quote
Wiem ze bedzie ciężko ;/ Ale chce z 3 amorów złożyć jeden... Tylko powstaje pytanie czy "nabijane domowym sposobem" lagi beda sie trzymać?

Posted: Feb 20, 2008 at 12:17 Quote
hm wydaje mnie sie ze zwykły lód moe nic nie dac ... takie coś robią nawet po -70 stopni najlepszym pomysłem było by to oddac do serisu aleee tam troche to kosztuje możesz spróbowwac wpiepszyc do do wody 0 stopni i tyle ...

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.460157
Mobile Version of Website