Powered by Outside

jak DOBRZE zalozyc gripy??

Forum Polski :: Sprzęt
jak DOBRZE zalozyc gripy??
  • Previous Page
Author Message
Posted: Feb 27, 2008 at 23:21 Quote
wczoraj założyłem nowe gripy na nową kiere
założyłem na sam płyn do mycia naczyń wczoraj wieczorem
dziś rano jeszcze sie troche ruszają, troche mniej niż wczoraj ale jednak
czy one będą sie wiecznie kręcić?? Rolleyes :?
ide zaraz poszuszyć suszarą żeby wyschło Evil Madder Really Mad

Posted: Feb 28, 2008 at 1:53 Quote
zależy jakie gripy?? najlepiej jest kupić skręcane i problem z głowySmile ja tam bym gripów nie zakładał na płynConfused

Posted: Feb 28, 2008 at 3:54 Quote
jak masz nie skrecane to najlepiej je zdejmij, wyczysc dobkadnie kiere i chwyty w srodku z tego plynu, i bij je na sucho, na sile, przy wbijaniu troche nimi pokrec, ja tak zrobilem z moimi "gumiakami" i dzialaja, ale teraz kupilem skrecane Smile

Posted: Feb 28, 2008 at 4:20 Quote
mam te coalition team ze zatyczką ze śruba rozporową
ale wziołem sie wnerwiłęm i chybe je zdejme wyczyszcze i założe...

Posted: Feb 28, 2008 at 6:30 Quote
Może po jakims czasie przestałyby się kręcić, szybszym sposobem będzie jednak zdjęcie, wyczyszczenie i wepchnięcie gripów bez wspomagacza Wink Powinno się udać bez problemu, powolutku, po troszeczku i całe wejdą.
Co do gripów przykręcanych obejmami to faktycznie wygodnie się je zakłada, szkoda trochę że łatwo drapią kierę i stosunkowo szybko się zużywają (bo mają pod gumą plastikowy korpus w przeciwieństwie do zwykłych, które sa całe z gumy). Miałem gianty przykręcane obejmami, które wytrzymały mi niecały sezon, teraz kupiłem zwykłe, ze względów czysto ekonomicznych.

Posted: Feb 28, 2008 at 22:29 Quote
wczoraj zdjąłem je, wyczyściłem i wymyłem z tego płynu wszystko co miało tylko styczność z nim
ale na na wbicie nie bardzo wejdą ponieważ nie są one sztywne!
i się gną jak chcesz pierdzielnąć w nie...
i nie wiem co zrobić... Confused Evil Really Mad Madder

Posted: Mar 2, 2008 at 3:51 Quote
Probowales na zwykłe h2o bo ja mam gumowe gripy speca i poprostu dałem tam kilka kropel wody i po 2 dniach juz sie nie ruszaja

Posted: Mar 2, 2008 at 4:08 Quote
1. Owiń kiere traśmą w miejscu gripa i na to zamontuj h*ja...
2. Na wode też sprawdzony sposób
3. Słyszałem jeszcze żeby świeczką natrzeć kierownicę ale nie wiem czy to działa

Posted: Mar 2, 2008 at 4:22 Quote
założyć można na lakier do włosów albo minimalną ilość śliny
albo benzynke ekstrakcyjną Big Grin

Posted: Mar 3, 2008 at 6:55 Quote
Wyczochrany wrote:
Probowales na zwykłe h2o bo ja mam gumowe gripy speca i poprostu dałem tam kilka kropel wody i po 2 dniach juz sie nie ruszaja
to jest najlepszy sposob zwylkla woda, troche sily i wejdzie, a woda najwyzej w pare dni wyparuje i nie beda sie krecic

Posted: Mar 3, 2008 at 14:14 Quote
płyn ci tam nie wyschnie ja zakładałem zawsze na zwykłej dużej ilości wody ... woda po jednej nocy powinna wyschnąc ... a suszarką to już napewno ... z płynu do naczyń zostanie osad który tam bedziew tkwił ... i będzie sie ślizgało lol

Posted: Mar 5, 2008 at 12:22 Quote
Lakier do wlosow.Po zasknieciu jest sila Smile

Posted: Mar 16, 2008 at 2:07 Quote
Moj kumpel ma takie gumiaki ktore sie gna na lewo i prawo i jak je pomagalem mu zakladac to poprostu wyczyscilismy kiere i na suchara, przylozylismy dziure do kiery i zaczelismy powoli przykrecac (krecic w jedna strone z lekka sila),a potem jak jzu wiekszosc weszla to sie nawalalo w gripa i wchodzil Big Grin . Osobiscie jezdze na przykrecanych

Posted: Mar 16, 2008 at 2:42 Quote
ja mam takie miękkie gumowe z barendami
ale na min. ilość śliny sie trzymaja bdb. ! Big Grin

Posted: Apr 2, 2008 at 9:29 Quote
jak ja zakladalem moje dartmoory to najlepsym sposobem jest wszystkim go polecam to natzec kiere nitro i zamoczyc asek szmaty i wsadzic n te szmatke grip obrocic kilka rzy gri stnie sie powyschnieciu i odpraowaniu nitro lkko klejacy, po nawilzeniu nitro wsunc na kiere odczekac az nitro przeschnia co zapenia ze grip lekko sie sklei bardzo dob spoob ja nonstop stosuje i zadowolon jestem jedynym mnkamentem tych gripow jet to ze podczas deszczu szybko chlon bokami wode i zaz sie ruchaja

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.106231
Mobile Version of Website