Powered by Outside

Kona czy Norco ??????

Forum Polski :: Sprzęt
Kona czy Norco ??????
Author Message
Posted: Dec 26, 2007 at 4:26 Quote
patryko33 wrote:
...Mój qumpel z Kanady kupił nowe norco (jakegoś sztywniaka) od nowości była sztyca zapieczona ŻAL Razz i przednia opona jakoś sama wybuchła jak jechał.
I jakoś pecha do niej miał bo jak ze sklepu wracał z nowym rowerkiem to jeszcze pod samochód wpadłFrown ...
lol jakie argumenty w ogóle lol sztyca sie mogla zapiec bo może rower lezał długi czas w magazynie, a opona mogla wybuchnąc bo dętka była przyszczypnięta.

Posted: Dec 26, 2007 at 4:37 Quote
Lepiej nikomu nie groz bo i tak nic zrobic nie mozesz ... Confused
"widzialem duzo polamanych kon" , co to wogole za argument ? To chyba zalezy w duzym stopniu od uzytkownika a nie od samego roweru ? Ja moze raz moze 2 razy w zyciu widzialem norco, a kon kilka dziesiat (chociaz rowerami interesuje sie od niedawna). Jak chce wybierac pomiedzy norco a koną to oceniajmy na podstawie konkretych modeli (porownywalnych cenąWink ...

Posted: Jan 16, 2008 at 11:45 Quote
Dylemat sam się rozwiązał bo norco poszło a ja kupiłem kone z 2007 roku za dobrą cene bo 4,5 tys. , powiem że rower jest używany ale w super stanie . JAK ROZPOCZNIE SIĘ SEZON TO ZARAZ RUSZAM W GÓRY Evil

Posted: Jan 16, 2008 at 12:01 Quote
amadi wrote:
patryko33 wrote:
...Mój qumpel z Kanady kupił nowe norco (jakegoś sztywniaka) od nowości była sztyca zapieczona ŻAL Razz i przednia opona jakoś sama wybuchła jak jechał.
I jakoś pecha do niej miał bo jak ze sklepu wracał z nowym rowerkiem to jeszcze pod samochód wpadłFrown ...
lol jakie argumenty w ogóle lol sztyca sie mogla zapiec bo może rower lezał długi czas w magazynie, a opona mogla wybuchnąc bo dętka była przyszczypnięta.
nom ten kometarz był zabawny Whip

Posted: Jan 16, 2008 at 12:38 Quote
gratulacje wyboru!!
owocnych lotow i ostrego nakurwu na nowym bike'u.
pzdr

Posted: Jan 16, 2008 at 12:57 Quote
Robson30r wrote:
ja kupiłem kone z 2007
za 3 miesiace zalozysz temat pt. jaka kupic rame bo Kona mi sie polamala lol

Posted: Jan 17, 2008 at 5:54 Quote
nie przesadzaj , ty bys pewnie nawet cocaine nie polamal Razz

Posted: Jan 17, 2008 at 7:11 Quote
polamalem pointa (na szczescie nie mojego) i skrzywilem krossa panica, wole zeby lezal na strychu bo jeszcze do konca polamie Smile

Posted: Jan 17, 2008 at 7:32 Quote
no jak ci sie połamie to daj znac znam świetnych spawaczy ... bo kuzyn spawał 2 razy kone i ja 2 razy a zona Razz pozdrower

Posted: Jan 17, 2008 at 13:49 Quote
'ty pewnie nie połamałbyś nawet cocainy...'


żaaaaaaaaaaaal w chuuuuu

raczej nie ma się co szczycić tym co sie połamało bo to świadczy tylko o tym jak dużo techniki ci brakuje....


technika warunkuje żywotność. Czy to znaczy, że na konach jeżdzą same cioty? Nie, łamią je nawet dobrzy riderzy...to znaczy że coś jest nie tak?

Posted: Jan 18, 2008 at 3:48 Quote
donleon wrote:
'ty pewnie nie połamałbyś nawet cocainy...'


żaaaaaaaaaaaal w chuuuuu

raczej nie ma się co szczycić tym co sie połamało bo to świadczy tylko o tym jak dużo techniki ci brakuje....


technika warunkuje żywotność. Czy to znaczy, że na konach jeżdzą same cioty? Nie, łamią je nawet dobrzy riderzy...to znaczy że coś jest nie tak?
no sory ale nieporównujmy tutaj cocainy do norco czy kony ... amadi na kolegi poincie skakał na tylnym kole (nowa rama)i ułamał sie trójkąt tylni ...

Posted: Jan 18, 2008 at 8:13 Quote
no bo ten point to nie rama Razz
nie zdziwilbzm sie gdyby wcale nie robil ich point...(ten od dobrych napinaczy po 500zl i innwgo osprzetu)

Posted: Jan 18, 2008 at 8:28 Quote
he he he pewnie go robią ze zmielonych składaków Razz Big Grin

Posted: Jan 18, 2008 at 8:31 Quote
Musieliście akurat pisać o cocainach akurat ją mam ;D a co z pointami taki "kolega" go ma i naprawdę ta rama ma takie brzydkie spawy ze to sie prosi żeby ta rama pękła ;d


Pozdro

Posted: Jan 19, 2008 at 12:12 Quote
raczej chodzilo mi o to ze po chuja pisac ze ta a ta rama sie zaraz polamie bo jest slaba jezeli tak naprawde to takie prawdopodobienstwo polamania ramy kony jest taka jak polamania ramy cocaine czy innego "gowna" ?


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.015503
Mobile Version of Website