Powered by Outside

Korby na kwadrat

Forum Polski :: Sprzęt
Korby na kwadrat
  • Next Page
Author Message
Posted: Feb 10, 2008 at 2:18 Quote
nooo dokładnie jak kolega powyżej nie ma sensu tych kwadratów mometalnie sie to spierdzieli i nic z tego nie będzie dozbieraj chwile pogody nie ma i kup isis i po sprawie...

Posted: Feb 10, 2008 at 2:29 Quote
ja jezdzilem na kwadracie 3 dni na zajebistym suporcie i korbie i sie zlebal kwadrat sie zupełnie ściol na kółko

Posted: Feb 10, 2008 at 2:31 Quote
ale odradzam korbe octane one hujnia zupelna nigdy tego wiecej nie kupie a jestem poczatkojacy NIGDY NIGDY OCTANE ONE HUJNIA!!!!

Posted: Feb 12, 2008 at 0:40 Quote
zajebisty suport i korba to znaczy jakie? bo aż jestem ciekaw

Posted: Apr 13, 2008 at 4:07 Quote
Mój kumpel złamał dwie osie na kwadrat, zanim zdecydował się na isis. Isis (Truvativ DHLT) wytrzymał mu sezon, posypały się łożyska. Kupił norco z tym samym wkładem. Wytrzymało sezon (łożyska). W końcu kupił Cobre i nie ma problemów.
Ja miałem na początku DHLT - sezon i padł. Później Team DH - ledwo sezon i kupa. Następnie Token 73/118 (przeznaczenie DH) - pół sezonu i efekt na fotce. Musiałem zmienić na Howitzera, na razie nie ma żadnych problemów.
Wczoraj zabrałem się za remont DMDSa z wkładem ISIS Dartmoora. Złapał luzy i |"skacze" po sezonie.

Konkluzja - zwykły kwadrat i isis to chałtura nie nadająca się do ostrzejszej jazdy, konstrukcja je dyskwalifikuje. Isis co najwyżej ładnie wygląda w lansie. Zostaje albo duży kwadrat na mufę bmx, albo łożyska zewnętrzne - chyba, że ktoś lubi wymieniać supporty co sezon.

Posted: Apr 15, 2008 at 8:07 Quote
mialem x-flow truvativa i ją zajechałem. lewe ramie sie rozwaliło od skakania. to jest aluminium to szybko się wytarło i z kwadratu zrobiła się dziurka. teraz mam na sprzedanie prawe ramię x-flow`a 3rzędowe, jak chciałem sobie dokupić nowe ramię od harfy to powiedzieli mi że 35ł za ramię i 15zł przesyłka, miałem w dupie ten interes i założyłem starą stalową korbę i katuje. będę za niedlugo pewnie zmuszony do wymiany na isis ale wczesniej będę musiał kupić ramę i amora bo do tego co teraz mam nie bede wpychał nowych cześci

  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.388725
Mobile Version of Website