Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd

Forum Polski :: Sprzęt
Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd
Author Message
Posted: Feb 2, 2008 at 8:00 Quote
no to fajnie...(wysokie mniemanie o sobie to podstawa MegaLansera Smile )

Posted: Feb 2, 2008 at 8:04 Quote
masakra żalu :p

prodigy to szit straszny geo ni z dupy ni z huja.

octane lepsze ma geo !

Posted: Feb 2, 2008 at 8:27 Quote
Ziomalu.

Masz fajny avatar.

Ale masz XCRa xD a to cię kompromituje...

geometria zależy od użytego sztućca...jeżeli oglądałeś 9,81 z jakimiś 130mm to sie nie dziwie. Aha, wiesz chociaż jaką masz długość tyłu w tym momencie? ile możesz mieć minimum?

Myślę że Octane jest fajny dlatego ze go masz Razz a to niesłuszne.


prodigy bardzo dobrze przemyślało produkcje 9.81 i jest to dobry wybór w dobrych pieniądzach.

Posted: Feb 2, 2008 at 8:28 Quote
Popieram leona!

Posted: Feb 2, 2008 at 8:29 Quote
Z tym avatarem, nie ? Razz fajny

Posted: Feb 2, 2008 at 8:31 Quote
Nooo niby tak... ale swoja droga wiecej osob bierze 9,81 niz octana, na octanie nie jezdzilem ale na 9,81 tak i spoko nawet ale tylne widly za dlugie, ale to norma Smile

Posted: Feb 2, 2008 at 9:20 Quote
co do avatara to thx xD

no a wracajac do ramki ja mam teraz 395 mm
i naprawde spoko sie kreci.
a na prodigy jezdzilem i slabo mi sie krecilo.

w kazdym badz razie przyznam ! iz wada octane jest monotonnosc kolorow
co w zasadzie nie jest problemem i w huj dlugi komin podsiodlowy ktory
mozna obciac bez utraty gwarancji. wszystko zrobione mozna smigac.

co do XCRa
fakt. zjebany strasznei jest :/ ale tera czekam az ns rns wyjdzie.
i biore go Smile


prosze was jeszcze o napisanie co do sztywnego widla lepsze (chodzi o kiere, temat jest zapodany na forum)

pozdro

Posted: Feb 2, 2008 at 9:48 Quote
[Quoten]Masz fajny avatar.

Ale masz XCRa xD a to cię kompromituje...

[/Quoten]

tak miedzy nami to kompromituja takie wypowiedzi.... Co za roznica czy ktos ma xcr'a shermana czy shivera... Ma to na co go stac. Wazne ze sie smiga i to sie liczy a nie popierncza z demo po deptaku i bajeruje wokolo jakim to sie jest mega fr rajderem ( nie bije do nikogo przyklad taki Wink )

Ale do rzeczy. Faktycznie najlatwiej wskazac wady w swoim sprzecie bo jest sie jego nontoperowym testerem hehe.

Pomimo ciekawej budowy VOIDA musze jednak powiedziec ze chyba troszke lepszy jest prodigy... Choc uwazam ze sa zasadniczo z jednej polki... Moja opinia z tad ze na wlasne galy widzialem jak void sie zgial bocznie chlopakowi na dircie o jakies 12cm. Taki luk sie zrobil hehe Smile Po 3 czy 6 skokach naprostowal go... MAsakra to nie swiadczy dobrze o tych ramach... Ale jezdza ludziska na tym

Posted: Feb 2, 2008 at 9:56 Quote
dzieki za uznanie.

wlasnie juz narazie slyszalem o 3 akcjach
jakichs uszkodzen voida.
zaczyna mnie to martwic xD
ale w sumie wszytkie ktore slyszalem wydazyly sie w dircie.
Big Grin a ja raczej street ograniam.
no coz. jak sie zlamie to bede plakal :]
i zbieram na suba. albo capitala.

pozdro

Posted: Feb 2, 2008 at 9:59 Quote
jak juz zbierac to na banshee albo jackala heheh nie no zarty :0 Smile capital na street jest spoko podobno ale ja tam nie wiem nie znam sie... A ta akcja ktora widzialem raczej kaze mi myslec ze rame pogniesz predzej niz zlamiesz hehe Smile 3m sie

Posted: Feb 2, 2008 at 10:28 Quote
Spacewolf wrote:
[Quoten]Masz fajny avatar.

Ale masz XCRa xD a to cię kompromituje...

[/Quoten]

tak miedzy nami to kompromituja takie wypowiedzi.... Co za roznica czy ktos ma xcr'a shermana czy shivera... Ma to na co go stac. Wazne ze sie smiga i to sie liczy a nie popierncza z demo po deptaku i bajeruje wokolo jakim to sie jest mega fr rajderem ( nie bije do nikogo przyklad taki Wink )

Ale do rzeczy. Faktycznie najlatwiej wskazac wady w swoim sprzecie bo jest sie jego nontoperowym testerem hehe.

Pomimo ciekawej budowy VOIDA musze jednak powiedziec ze chyba troszke lepszy jest prodigy... Choc uwazam ze sa zasadniczo z jednej polki... Moja opinia z tad ze na wlasne galy widzialem jak void sie zgial bocznie chlopakowi na dircie o jakies 12cm. Taki luk sie zrobil hehe Smile Po 3 czy 6 skokach naprostowal go... MAsakra to nie swiadczy dobrze o tych ramach... Ale jezdza ludziska na tym

Zgadzam sie z Tobą w 100%

Każda rama prędzej czy później polegnie... Ale u mnie faworytem nadal jest OCTAN... Prodigy zdaje mi sie być troszkę za cienka... Octan sprawia wrażenie mocniejszego

Posted: Feb 2, 2008 at 15:14 Quote
to już sobie pożartować nie można.... Razz

ale suntour kompromituje, bo jeżeli się go nie złamie to albo jest sie takim wymiataczem jak Czejsy i Lenoskie i nic mu sie nie dzieje, albo po prostu nic się nie robi

Posted: Feb 2, 2008 at 23:22 Quote
spoko XCRa mam narazie (liczac dni jazdy a nie stanie w garazu) 1.5 tygodnia.
a jakis zajebisty nie jestem.
pozatym skumajcie ten fakt ze zgialem na tym santourze 2 kiery !

no ale teraz czas na nsa high ;] i widly ns rns albo fundamental.

dam znac jak sie zlamie octane (nie martwcie sie)

pzdr

Posted: Feb 2, 2008 at 23:37 Quote
bigquotesale suntour kompromituje, bo jeżeli się go nie złamie to albo jest sie takim wymiataczem jak Czejsy i Lenoskie i nic mu sie nie dzieje, albo po prostu nic się nie robi

No nie wiem zajebisty nie jestem mam duro tripla ogolnie uwazanego za gowno nad gownami katuje go mocno i jakos od 6 miesiecy go nie zniszczylem.. poza dzwiekami rozpaczy wydobywajacymi sie z wewnatrz... A mialem na nim juz wiele przygod lacznie z ladowaniem na nim bokiem z 2m. No ale jak pisalem nie jestem wymiataczem wiec to pewnie dlatego... Przeciez wymiatacze zmieniaja amora co 2 dni....

Buahahaha to zes powiedzial HAHA Wink


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.012087
Mobile Version of Website