Powered by Outside

pedały za około 200zł

Forum Polski :: Sprzęt
pedały za około 200zł
  • Next Page
Author Message
Posted: Jul 24, 2008 at 14:10 Quote
www.ht-components.com Model HT-A212SS ;D tylko w PL jeszcze nie widziałem więc jaka cena by była trudno powiedziec. Były na allegro ale te Nano dwa pierwsze modele.

Posted: Jul 24, 2008 at 14:27 Quote
dokladnie, wiec procreatory to dobry wybor,ja sam choc mnie stac nie kupilem jescze,dzisiaj dupe se stluklem od jak przekolysalem manuala, nawet nie wiem jak to sie stalo, ale procretaorki jak dlamnie pancerniejsze od wielkich i brzydkich NS

Posted: Jul 25, 2008 at 6:35 Quote
co za koleś, nic nie rozumiem ;]


Procreatory w tej cenie są spoko. Praktycznie najlepsza opcja. W Legeatersach łożyska i lakier padają zajebiście szybko. po 2 tygodniach nie ma połowy lakieru Big Grin a łozyska są słabo uszczelnione i pedaly zaczynają sie krecic jak pojebane.

Prodigy dobrze wykonane. Mają mniej pinów, ale to dobrze. Trzymają podobnie/lepiej niż LE.
Jedyny minus to powiązania z Dunconem Big Grin A Duncon...a, i tak lepiej niż NS.

Posted: Jul 25, 2008 at 8:03 Quote
mam 07 i tu jeszcze normalny lakier... znaczy był Razz

Posted: Jul 25, 2008 at 11:50 Quote
sokoolll wrote:
Tyle że na Leg Eatersach nie ma lakieru, tylko jest anoda, która mimo wszystko nieźle się trzyma (starła się tylko na kantach). Jeśli chodzi o łożyska - porażka.
Noo ja mam 2008 (białe) i lakier od ziemi troche zżółkł i obtarł się tylko na rogach

  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.013766
Mobile Version of Website