Powered by Outside

stunt rowerowy...

Forum Polski :: DJ / Street / 4X
stunt rowerowy...
Author Message
Posted: Feb 29, 2008 at 12:30 Quote
Ja już jeżdże ponad dwa lata. Od zeszłych wakacji ostro sie wziąłem no i skill ciągle rośnie. Jeżdże na rowerze który dostałem na komunie(niepamiętam kiedy to było Big Grin ), magnum jakiś,wszystko seryjne, lekko skrzywiona rama, bez fajerwerków. Umie rolingi ponad 10 metrów, wszelkie odmiany łili, cyrkle w lewo i prawo z jedną ręką itp itd bla bla bla...
Myśle coby kupić sobie krossa panica, ale z kasą ostatnio krucho, nie umie oszczędzać Big Grin . No i na skuterze też stunce Smile .

A tu krótki filmik z wakacji, sory za jakość ale telefonem kręcone. Pare fotek na profilu moim.

[YT=http://pl.youtube.com/watch?v=ugvKqdaaDbU]

Posted: Mar 1, 2008 at 1:59 Quote
Jakość filmiku pozostawia wieeele do życzenia...
No ale wheelie bez przedniego koła zawsze fajnie wygladają Smile

Posted: Mar 12, 2008 at 11:36 Quote
speedyPL wrote:
Trzeba troche odświeżyć temat... Smile Oto filmik gościa o isteniu którego nie miałem pojęcia a trzeba przyznać że poziom ma zacny...
[YT=http://pl.youtube.com/watch?v=PF0upu3Bjqk]

Szacun i pokłony dla gościa! Najbardziej zaimponował mi manual z nogami na siodle, ten jakby superman i crank-flip na manualu ;p

Posted: Mar 20, 2008 at 16:34 Quote
Dla mnie ten stunt wygląda nudno, ale każdy robi co lubi.


Pamiętam jak baaardzo dawno temu Marcin Speedy kręcił przy mnie "bączka" na rowerze po takim ubitym śniegu Smile

Posted: Mar 21, 2008 at 12:56 Quote
Teraz coś ode mnie... "wiosna" Big Grin 08' początek nowego sezonu i dośc krótki, skromny filmik na rozruszanie Wink
[YT=http://pl.youtube.com/watch?v=JW9RnjXoBxA]

Enjoy!

Posted: Mar 22, 2008 at 16:03 Quote
Nie Marcin tylko Paweł - tak?

Mnie nie jara ten stunt, ale filmik nawet fajny.

Posted: Mar 23, 2008 at 2:36 Quote
witek0504 wrote:
Nie Marcin tylko Paweł - tak?

Mnie nie jara ten stunt, ale filmik nawet fajny.
Spoko, mnie nie jara street, dirt ani 4x Smile
Tak, Paweł jestem

Posted: Mar 25, 2008 at 1:53 Quote
No, no ładnie ;] Zaczynalem na identycznej ramce ;]

Posted: Apr 13, 2008 at 11:16 Quote
dla mnie to cyrk.albo niedoszli streetowcy. sierio mi sie to po prostu nie podoba i tyle,moje skromne zdanie.wyglada jak bardzo dobre uzsadnie waskiego reperuaru trikow,toz to nazwy manuala i fakie zmienili...po jakiego?tez rower...bezsens...tylko moje zdanie.to jest street cyrkowy na niskim poziomie

Posted: Apr 14, 2008 at 7:36 Quote
jankes14 wrote:
dla mnie to cyrk.albo niedoszli streetowcy. sierio mi sie to po prostu nie podoba i tyle,moje skromne zdanie.wyglada jak bardzo dobre uzsadnie waskiego reperuaru trikow,toz to nazwy manuala i fakie zmienili...po jakiego?tez rower...bezsens...tylko moje zdanie.to jest street cyrkowy na niskim poziomie
Wąski wachlarz tricków? no nie bardzo... ale fakt, większość opiera się głównie na manualu albo na stoppie. Tricków jest troche a sztuka jest zrobić combosy czyli kilka tricków w 1 przejeździe... was może to nudzić i dziwić ale jeśli ktos interesuje się stuntem motocyklowym to wie o co tu chodzi i wie ze to wcale nie takie proste...
Pozdrawiam

Posted: May 3, 2008 at 13:54 Quote
Mi sie to podoba.

Posted: May 22, 2008 at 10:27 Quote
Odświeże trochę temat dodajac moj nowy filmik
[YT=http://pl.youtube.com/watch?v=lKqE2GeLkZw]
To już moj ostatni stuntowy filmik na rowerku... teraz planuje kupić moto i na nim stuncić... Zyczcie mi powodzeniaWink

Posted: May 30, 2008 at 4:05 Quote
no ładnie łądnie- bardzo łądnie

Posted: Jun 21, 2008 at 6:11 Quote
Tak naprawde w jezdzeniu na rowerze chodzi o to, zeby sprawiac samemu sobie przyjemnosc i miec frajde z tego, co sie robi, wiec jesli ktos mowi negatywnie o osobach jezdzacych w taki sposob (tutaj oczywiscie trzeba rozroznic obrazanie drugiej osoby, a wyglaszanie wlasnej opinii - mi chodzi o zdania typu 'powienienes sie przezucic na skakanie, bo posmiewisko z siebie robisz') to poprostu smiem twierdzic, iz jego intelekt jest dosc plytki, w koncu troche tolerancji sie nalezy kazdemu Wink

Posted: Jun 21, 2008 at 23:59 Quote
święte słowa

każdy jeździ jak chce,Smile


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.020382
Mobile Version of Website