Pinkbike will be undergoing scheduled maintenance on May 29 at 9pm PST for up to 6 hours. We apologize for any inconvenience caused during this time.
Powered by Outside

Co wybrac???

Forum Polski :: Sprzęt
Co wybrac???
Author Message
Posted: Dec 13, 2007 at 6:03 Quote
oldShoolBiker wrote:
wtym momencie chodzilo mi o dh to monster bysie nadał jezdizlem wyprobowalem pozjezdzałem ja tam nienarzekam wybrredny niejestem ale kto jak woli
a ja tez jezdzilem na monsterze, kolega ma, nie wlozylbym tego do rowera nawet jak by mi zaplacili

Posted: Dec 13, 2007 at 6:04 Quote
dlaczego ?? przeciesz to jest moja propozycja koles zrobi i tak jak chce niezmusisz go do kupienia tego a co jeszcze bym mogł mu polecic to RS boxxer worldcup o ile matyle kasy

Posted: Dec 13, 2007 at 6:14 Quote
oldShoolBiker wrote:
dlaczego ?? przeciesz to jest moja propozycja koles zrobi i tak jak chce niezmusisz go do kupienia tego a co jeszcze bym mogł mu polecic to RS boxxer worldcup o ile matyle kasy
co dlaczego, wiem ze koles kupi co mu sie bedzie podobalo, ale tylko wyrazam swoje zdanie na temat monstera, podwazam twoja opinie bo nie zgadza sie z moja, to jest jedna z cech charakterystycznych forum, bez urazySmile

Posted: Dec 13, 2007 at 7:06 Quote
donleon wrote:
dakosmo, bo lepiej niż cockera kupić używanego letoya4 np. z francji....nie? 24bikes Razz

Ta moze i dobry ale pomysl co zrobisz jak Ci jednak sie cos w niej stanie. Uzywana czyli bez gwary, jesli nawet nowa to w PL nie masz przedstawicielstwa tej firmy i musisz slac gdzies za granice.(chyba ze sie myle ale obskoczylem sklepy i nie widze zeby sie dalo u nas cos takiego kupic)

amadi: 495 euro nowka.

Posted: Dec 13, 2007 at 7:15 Quote
wedlug mnie ten letoy to zwykla rama taki polski dc pitbull tyle ze dozywotnia gwara
a tylnie haki to zerzniete z cocka wedlug mnie jest lepiej kupic cos od przedstawiciela w polsce albo sciagac uzywke skads gwara w takiej nowej ramie to troche niepewnie wysylac dokads jak powiedzial ^ i cena wysoka

Posted: Dec 13, 2007 at 7:20 Quote
lol tylne haki zerżnięte z cocka....
ziomalu....chybha odwrotnie. A słyszałeś o czymś takim jak jakość? Razz

Madder znajdź pękniętego letoya?
to jak szukanie petów w kościele....

to jest klasyka...kupisz używke, nie przypasi - w polsce sprzedasz o połowę drożej...

ja kupiłem np. bighita używke, dokupiłem nowe rocoRC, sprzedałem....zarobiłem 1000zł...a jeszcze pokatowałem 3 miesiace.

Sprzedałem monstera i wyszło pięknie na nóweczke transition, shermana i imprezy z pełnym portfelem....

Posted: Dec 13, 2007 at 7:25 Quote
donleon to jest normalna sprawa a kto od kogo zrzyna to tak masz racje zle sformulowalem ale to jeden chuj wszystko jest chinczykiem i robione przez niego taaka prawda ale codozarabiania to tak to dziala polak taniej kupi drozej sprzeda kupujesz w stanach za okazje rowerem a wpolsce popychasz go za 7 razy wiecej , hmm mozecie sieniezgadzac ale tak jest w canadzie kupisz caly ful na pro czesciach i popychasz wPolsce za tyle wiecej ile ci sie podoba

Posted: Dec 13, 2007 at 7:29 Quote
oldShoolBiker wrote:
donleon to jest normalna sprawa a kto od kogo zrzyna to tak masz racje zle sformulowalem ale to jeden chuj wszystko jest chinczykiem i robione przez niego taaka prawda ale codozarabiania to tak to dziala polak taniej kupi drozej sprzeda kupujesz w stanach za okazje rowerem a wpolsce popychasz go za 7 razy wiecej , hmm mozecie sieniezgadzac ale tak jest w canadzie kupisz caly ful na pro czesciach i popychasz wPolsce za tyle wiecej ile ci sie podoba
temat tajwanu drazylismy juz na trzeciej stronie tematu

Posted: Dec 13, 2007 at 7:42 Quote
chodzilomi o inny aspekt taiwanu ze wszystkie ramy sa robione na taiwanie zostalo juz tylko kilka firm robiacych handmade in poland

Posted: Feb 5, 2008 at 12:23 Quote
Rame niestety model slabszy choc mi sie nie wydaje ze tak jest ale kupilem nowego cocka 2005r.

Posted: Apr 18, 2009 at 8:54 Quote
Ja tez mam Cocka 2005 juz okolo pol roku i nie nazekam.


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.274277
Mobile Version of Website