Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd

Forum Polski :: Sprzęt
Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd
Author Message
Posted: Mar 8, 2008 at 7:39 Quote
znajde Ci zdj kazdej prawie złamanaej ramy na pinku... prosze ci nie mów ze nie umiem przegladac pinka... To nie jest jakas wrzuta czy atakowanie ale wszystko da sie złamać... zreszta pisałem czego to sprawa... ale chyba nie doczytałes

Posted: Mar 8, 2008 at 8:04 Quote
no nie do końca.
nie rozumiem o co chodzi. Mam ci dać numery pieprzonych telefonów do osób których jedyną złamaną rama była właśnie tosia?...



Spacewolf wrote:
nie wiem dlaczego ludzie twojego pokroju zawsze wygaduja niestworzone historie o czesciach ktorych na 99% nawet na oczy nie widzieli... Jest taki program pogromcy mitow... Wasze teorie by sie tam nadawaly.



szefie, nie jestem jakimś małolatem. Nie zarzucaj, bo łatwo można się zbłaźnić. Troche widziałem, troche zjeździłem, znam troche ludzi....z całej polski... a ty... zarzucasz mi że cos sobie wymyśliłem? Człowieku, ty masz duro triple. Już to że go kupiłeś nie świadczy o tobie zbyt dobrze. ;*
Czysty biznes, nic osobistego.


troche słabo

Posted: Mar 8, 2008 at 8:57 Quote
mam duro i co nigdzie nie pisalem ze jest dobre itd nie pisze tez nigdzie ze wymiatam jak bóg wie kto... kupilem tripla bo nie znalem sie za grosz gdy go kupowalem... tyle.. Chodzi mi tylko o to ze generalnie zjebac mozna kazda jedyniutka rame amor itd... a to ze x ludzi ja polamalo nie znaczy ze jest szajsem jak piszecie... I o to chodzi ... nie mam personalnie nic do Ciebie jesli jezdziłes na takiej to git...

Posted: Mar 8, 2008 at 8:58 Quote
donleon wrote:
ty masz duro triple

leon, wyobraz sobie ze nie kazdy ma kase czy zanjomosci zeby móc kupic cos lepszego, nie mozna oceniac ludzi po sprzecie jaki maja, pomysl 2 razy zanim cos napiszesz, ja zanim wyjechalem do anglii jezdzilem na krosie panicu i teraz pewnie jezdilbym na czyms niewiele lepszym Really Mad


loco, geo sie nie zmieni, trudno zeby ci sie katy mialy zmienic, poprostu rower bedzie troszke mniej funkcjonalny w street'cie, bedzie mbiej zwrotny i trudniej sie bedzie robilo 180/360 Smile

Posted: Mar 8, 2008 at 9:00 Quote
a zasadniczo to jest sens mojej wypowiedzi:

bigquotesTo wszystko nie jest kwestia ramy tylko i wylacznie .. Jak ktos skacze i laduje z gracja spadajacej klody drewna nie ma sie co dziwic ze ramy pekaja...

i to wszystko

Posted: Mar 8, 2008 at 9:02 Quote
Spacewolf wrote:
a zasadniczo to jest sens mojej wypowiedzi:

bigquotesTo wszystko nie jest kwestia ramy tylko i wylacznie .. Jak ktos skacze i laduje z gracja spadajacej klody drewna nie ma sie co dziwic ze ramy pekaja...

i to wszystko
popieram, jak sie nie umie jezdzic to wszystko jebnie.

Posted: Mar 8, 2008 at 9:08 Quote
No dobra naskoczylem troche na Leona (sorka kolego) poprostu jakos ciagle jakies malolaty piernicza to i tamto nawet nie widzac czesci na oczy.. Tosia akurat widzialem jezdzilem i naprawde uwazam ze to dobra ramka wiec troche mnie wnerwilo ze kazda ramke sie jebie ale to kwestia gustu i spustu.

POZDRO peace Boys

Posted: Mar 8, 2008 at 9:37 Quote
To nie jest na tej zasadzie ze 26=zle a 24=dobzre. jak kto lubi. Kumepl ma w 9,81 2x26 i jest bardzo zrywny rowerek. Tylek jest naparwde bardzo krotki na manuala sam sie rwie.
I panowie skonczcie z tym OT.

Posted: Mar 8, 2008 at 12:59 Quote
Ja mam prodigy 9.81 z nixonem i mi sie jezdzi wprost rewelacyjnie a mam tylko 1,6m wzrostu , prodigy jak dla mnie jest to super ramka jest ona POLECAM

POZDRO

Posted: Mar 8, 2008 at 17:12 Quote
no rozumiem szefie. póki to nic osobistego to jest mega dobrze ;]

na duro triple najechałem bo mi się udzielił humor clarcksona, a chodziło mi o to, że po co duro triple jak jednopółka jest lepzsa. Jeżeli kupiłeś za grosze to tylko plusujesz ;]


Amadi, ja nie jestem z tych co cisną bez potrzeby Razz


PS
zaczynałem też od Krossa Panica Razz stary mi kupił ;] dalej radziłem sobie sam

Posted: Mar 9, 2008 at 3:05 Quote
Heh no i temat sie przerodził w "prowokacje" xD

Posted: Mar 9, 2008 at 3:20 Quote
a wracajac

na 26 bedzie dobrze. ta rama jest wlasnie pod 26 zaprojektowana. Zmieni się przede wszystkom wysokosc suportu w stosunku do 24. Długość? tu sie mozna kłócic. Aleod długości masz haki poziome

Posted: Mar 9, 2008 at 6:06 Quote
Nom właśnie... Ramki które z reguły były projektowane pod 26' nie zawsze nadają sie na 24', rower stanie się zwinny ale i słabszy. Lepiej np. zamiast zmieniać koła lepiej zmienić skok do np.80 (DJ3) rowerek od razu wyda sie mniejszy i na pewno będzie zwinniejszy

Posted: Mar 9, 2008 at 8:49 Quote
dlaczego wg. ciebie z 24 rower jest slabszy?? Confused

Posted: Mar 9, 2008 at 8:54 Quote
mojim zdaniem mocniejsze sa kola 24 cale jeszcze jak 36 szprych to bomba


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.021222
Mobile Version of Website