Powered by Outside

Jaki amor przedni?

Forum Polski :: Sprzęt
Jaki amor przedni?
Author Message
Posted: Feb 2, 2008 at 23:43 Quote
Przed wgraniem nie obróciłem.To nie ja jestem na tej fotce.Mi jakoś to nie wychodzi,ja przed wyskokiem daje radę tylko podnieść kierownicę a mój kumpel (widoczny na zdjęciach) robi bunny hopa.

Posted: Feb 2, 2008 at 23:48 Quote
Aha jeszcze zdjęcie pedałków i mojego rowerku.

photo

1735927

Rowerek
photo

1735925

Pedały Can can

Posted: Feb 2, 2008 at 23:48 Quote
acha...

Moze na te zdj zrob nowy topic w WASZE PRODUKCJE https://www.pinkbike.com/forum/listthreads/?forumid=68
Bo to jest topic o przednim amorze na fotki jest inne miejsce...

POZDROWIONKA

Posted: Feb 3, 2008 at 0:06 Quote
https://www.pinkbike.com/forum/listcomments/?threadid=18786

Temat przeniesiony zapraszam do komentowania Smile

Posted: Feb 3, 2008 at 2:45 Quote
post do usunięcia

Posted: Feb 3, 2008 at 4:09 Quote
koleś....pogięło cię z tym siodełkiem w kosmosie jeszcze w tak wielkiej ramie.

Posted: Feb 3, 2008 at 5:17 Quote
fakt.. a na tej korbie z plastiku to baardzo bym sie bal skakac nawet z kraweznika...

Posted: Feb 3, 2008 at 5:53 Quote
Nie znam sie za bardzo ale wydaje mi sie ze korba jest tylko powlekana plastikiem, ponieważ jest za cięzka.

Posted: Feb 3, 2008 at 5:57 Quote
szczerze Ci powiem nie inwestuj w ten rower zbieraj na nowy albo skladaj nowy... Ja kiedys tez robilem takie cuda mialem GT agressora typowo od xc i wkladalem mu tam pelno szajsu i itak musialem wkoncu kupic nowa rame co sie odwlecze to nie uciecze a gdybym wiedzial wtedy nie wydalbym tyle kasy zreszta obczaj moj album to zobaczysz...

Posted: Feb 3, 2008 at 5:59 Quote
Nowego roweru raczej nie będe kupował, może ramę d której przeniosę osprzęt od starego.Narazie montuje lepszy przedni amor i będzie "cud miód i orzeszki" Smile

Posted: Feb 3, 2008 at 6:16 Quote
Dobrze ci radze lepiej spzredac to co amsz i jakas uzywke signa kupic. Za 900zł moze wyrwiesz. Ten rower to skarbonka bez dna. Na dobra sprawe nic sie do ostrej jazdy nie nadaje. Szanuj swoje zdrowie chlopie.

Posted: Feb 3, 2008 at 7:04 Quote
bombell wrote:
Dobrze ci radze lepiej spzredac to co amsz i jakas uzywke signa kupic. Za 900zł moze wyrwiesz. Ten rower to skarbonka bez dna. Na dobra sprawe nic sie do ostrej jazdy nie nadaje. Szanuj swoje zdrowie chlopie.

Co fakt to fakt... jedynie Ci pedały zostaną... to nie ma sensu...

Posted: Feb 3, 2008 at 7:08 Quote
Wymień ten amor, ucz się, na tym co masz. Przy takiej jezdzie rower sie raczej nie rozpadnie. Tricków na tym nie zrobisz za wielu bo po prostu rama jest za duza i fizycznie się nie wyrobisz.
Faktycznie przy wymianie części będziesz tak miał, że np. chcesz inne korby, a tu suport nie pasuje. Chcesz tarczówki, a tu do ramy nie da rady, nie te piasty przy kołach itp itd.
Tutaj Ciężko jest wchodzić w te sporty na 50%. praktycznie wszystko opiera się na specjalnie przystosowanym sprzęcie.Albo się człowiek decyduje i wkłada w to całe swoje serce i fundusze albo jest lipa. Zawsze, jesli juz zainwestujesz w rower, mozesz go potem sprzedać.


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.024275
Mobile Version of Website