Pinkbike will be undergoing scheduled maintenance on May 29 at 9pm PST for up to 6 hours. We apologize for any inconvenience caused during this time.
Powered by Outside

Korby na kwadrat

Forum Polski :: Sprzęt
Korby na kwadrat
  • Previous Page
Author Message
Posted: Jan 7, 2008 at 5:48 Quote
Witam.
za niedługo kupuję korby i nie wiem które wybrać.
cena tak do 123-130zł najlepiej żeby nie przekraczała 100 ale może byćWink
korby do dirtu bedą do nich bop can-can
myślałem o Sr sountur za 99zł
ale słyszałem że dartmoor w kolekcji na 2008 ma korby na kwadrat za 99zł.
możecie coś doradzić
a... i nie grinduje!Big Grin
pozdROWER

Posted: Jan 7, 2008 at 9:44 Quote
Lepiej dołóż sobie do jakieś korby na ISIS Razz
Chyba te OctanOne nie są drogie i nie aż takie złe Razz
Ja KIEDYŚ miałem na kwadrat korbe, to tylko jak zacząłem robić bunny hopa to z kwadratu zrobiło się kółko ;]

Posted: Jan 7, 2008 at 12:23 Quote
tak jak kermit lepiej kup isis po pewnym czasie kwadrat ci sie wyrucha, nie opłaca sie kupować korb do dirtu na kwadrat jeszcze w dodatku za 100 zł

Posted: Jan 10, 2008 at 1:09 Quote
Są też korbu TRUVATIV'a 3rzędowe ale z odkręcanymi zębatkami. Są tanie i mocne.. oblookaj na allegro. Możesz zostawić sobie tylko 2tryb i bedzie gitara

Posted: Jan 12, 2008 at 7:47 Quote
nie, nie , nie, kwadrat odpada, to juz jest przezytek, dozbieraj cos jeszcze i kup jakis isis chociaz, ja zlamalem 2 suporty na kwadrat i popsulem 3 korby - pamietaj "chytry dwa razy traci "

Posted: Jan 12, 2008 at 7:51 Quote
własnie chodzi o to że nie bede miał tyle kasy...
i nie mam suportu na isis...
a kasa kasa panowie...

Posted: Jan 12, 2008 at 11:32 Quote
to nie jest problem za 109 zl na allegro jest zestaw truvativ X-flow z supportem i srubami z przesykla wyjdzie ci 120 zl czyli max przedzial i mimo tego ze korba ma 3 rzedy to zawsze mozna ja rozebrac i zostawic tylko 1 srodkowy Smile
co do tego ze chytry 2 rzy traci to prawda;] korba na kwadrat to juz przezytek dobre dla emeryta ktory nie wypuszcza sie dalej rowerem niz po zakupy Razz do łomotu to tylko wielowypust Smile
ewentualnie za 140 zl (bez przesylki) mozesz zakupic firexa z wkladem supportu a to juz jak dla streetowca/dirtowca zacny sprzet

Posted: Jan 12, 2008 at 11:38 Quote
jak mi kto kupi suport isis
to biore korbe na isis Pirate Geek
kto chętny?? Big Grin Pimp

Posted: Jan 14, 2008 at 2:14 Quote
michalwrx wrote:
jak mi kto kupi suport isis
to biore korbe na isis Pirate Geek
kto chętny?? Big Grin Pimp
kwadrat odpada !! to do marketa ledwo sie nadaje isis jedynie... na kwadracie do miesiąca ... i hała ja mam holsfelery czy jak to sie pisze w super cenie skontaktuj sie ze mną 9037356 gygy ... może jakiś jeszcze sup[ort za free znajde pozdrower

Posted: Jan 25, 2008 at 5:31 Quote
poszukaj dobrze, czasem chodzą piękne cacka na allegro- ja kupiłem piękne rf turbiny z 160 zł. nie warto się przypalać, tylko obserwować

Posted: Jan 25, 2008 at 7:42 Quote
absolutnie NIE kwadrat to MEGA KOPA sluchaj sie innych naewt niema sie co zatanawiac trzeba kupic 'raz a dobrze' kup cos używanego na isis albo octane one za 118 sam mam jest nienajgorszy a na suport pożycz od mamy, taty, brata, siostry, kolegi albo co... bo kwadrat odpada

Posted: Jan 27, 2008 at 2:06 Quote
dobry kwardrat jest dobry, Magryt, chyba nigdy nie jeździłeś na czymś takim jak roox czy race face. Bo ja owszem, również na Hussefeltach, hussefeltach howitzer, hone-ach itd i nie powiedziałbym tak zdecydowanie że kwadrat to kupa. Wszystko zależy od korby. tanie isisy są naprawdę często dużo badziewniejsze niż DOBRY kwadrat. Warto również się rozejżeć za używaneymi xt lub lx na ht2- zdażają się koło 200 nawet a miażdżą isis po 5-kroć. W porównaniu do niektórych- wiem bo jeździłem a nie wiem- "bo mie sie wydaje", albo bo kumpel zepsuł

Posted: Jan 27, 2008 at 2:15 Quote
jezdzilemem na conajmniej 5 korbach na kwdarat i co wiecej zdanej nie popsulem ale to dlaego ze zawsze jezdze z ampulem i dokrecam jak sie sruby poluzuja, ale gowniane nowe korby na kwadrat za 100 zl nie nadaja sie do katowaniaSmile poprostu

Posted: Jan 27, 2008 at 4:25 Quote
a opłaca się truvativ ruktion + suport isis howitzer xr łącznie za 209 zł??

Posted: Feb 9, 2008 at 15:40 Quote
ja radze kupic korbe Duro za 100zl ona jest na kwadrat ale ja bym sobie dozbieral i kupil zestaw korba truvativ hussefelt + suport truvativ howitzler za 249zl na ISIS

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.040140
Mobile Version of Website