Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd

Forum Polski :: Sprzęt
Octane one Void vs. Prodigy 9.81 vs. Dartmoor Street Style itd
  • Previous Page
Author Message
Posted: Jan 10, 2008 at 1:16 Quote
Tak jak w temacie... co będzie najmocniejsze do takiego "chamskiego dirtu" troche streetu (ale tylko troche;] ) i większość to właśnie taki mocny dirt jakieś delikatne dropy itp... co będzie najlepsze?? Chodzi mi o jaknajtańszą, najmocniejszą i najkrótszą ramę. Pozdrawiam mogą być też propozycje innych ram w podobnej cenie

Posted: Jan 10, 2008 at 2:21 Quote
ja mam street fightera i nie narzekam fajna ramka polecam!
pomyśl też nad a-gangiem

Posted: Jan 10, 2008 at 7:48 Quote
dartmoor wogole w tym porownaniu nie powinien sie znalesc. jak do dirtu i streeto to po pierwsze poziome haki bo innej sensownej opcji niz single speed nie ma. No i jesli ma byc mocne to alu odpada tylko cr-mo. Osobiscie wybralbym voida bo do nsa mma wieksze zaufanie. 9,81 mi sie nie podoba, lipne spawy, i jakis ten tylni trojkat niezbyt pzrekonujacy. Kolega smiga narazie nie narzeka.

Posted: Jan 10, 2008 at 11:49 Quote
bombell wrote:
dartmoor wogole w tym porownaniu nie powinien sie znalesc. jak do dirtu i streeto to po pierwsze poziome haki bo innej sensownej opcji niz single speed nie ma. No i jesli ma byc mocne to alu odpada tylko cr-mo. Osobiscie wybralbym voida bo do nsa mma wieksze zaufanie. 9,81 mi sie nie podoba, lipne spawy, i jakis ten tylni trojkat niezbyt pzrekonujacy. Kolega smiga narazie nie narzeka.

Wiesz ja i Dropa lubie skoczyć i z gór poskakać takie Freeride szerokopojęty... Napewno Singla będę miał i właśnie Octan'e najbardziej mi się podoba w tej cenie... A co da A-ganga cholernie mi sie nie podoba...
Pozdrawiam... A co myślicie jeszcze o Johny Bravo??
-----
W podobnej cenie znalazłem jeszcze DM http://www.allegro.pl/item295256000_rama_dangerous_mike_dm_dual_slalom_ds_nowa_tanio.html#photo

Posted: Jan 11, 2008 at 7:26 Quote
Jesli chcesz singla to nie kombinuj i bierz cos z poziomymi hakami, a jesli chodzi o dropy to stalowka napewno wiecje wytrzyma nic alu, agang jest dobry an dirt/street, mailem i polecam ale dropow na nim nie polecam, moze moj wytrzymal ale kupie ludzi polegl bo nie do tego zostal stworzony, ja bym bral voida. Albo bitcha uzywke.

Posted: Jan 12, 2008 at 7:35 Quote
DM ma cholernie pionowe katy, on dopiero dobrze stoi ze 150mm, w bref nazwie to jest bardziej pod FR, ja bym bral Void'a

Posted: Jan 14, 2008 at 2:00 Quote
michalwrx wrote:
ja mam street fightera i nie narzekam fajna ramka polecam!
pomyśl też nad a-gangiem
nie polecam a ganga ja sam osobiście załatwiłem w lekki streecie 3 pęknięcia w ogóle authory to hała azon mi pękł w 6 miejscach tez prawie od niczego kuzyn tak samo 2 tyg miał i w 3 miejscach poszedł a gang to najgorsza wersja jaką można wybrac...

Posted: Jan 27, 2008 at 7:21 Quote
Radze voida bdb geometria, swietny w streecie na manuala wystarczy sie do tylu mocniej odchylic i manual sam siada nie trzeba nawet z amora wybijac. Jest to tez krutka rama bardzo dobrze siada 180. Polecam voida (sam mam takiego)

Posted: Jan 27, 2008 at 10:58 Quote
OCTANSalute

Ale doszła do mnie jeszcze propozycja Destroyer Jump'a w przystępnej cenie i moje pytanie: wytrzyma więcej niż Dragstar???Pimp

Posted: Jan 27, 2008 at 12:22 Quote
9.81 ma srakie geo
destrojer to kruchy material strasznie
dartmoor taka se optyka i dlugi jest.
a-gang peka baaaarrdzo latwo.
jezdzac na tamtych ramkach i majac osobiscie Voida... no polecam
bezbledna rama w tym gatunku cenowym.

Posted: Jan 27, 2008 at 23:42 Quote
I chyba też tak wybiorę...

Posted: Jan 30, 2008 at 0:40 Quote
Jak dla mnie tylko 9,81 lub void, dartmooory maja geo z chuja i pekaja latwo...

Posted: Feb 2, 2008 at 7:26 Quote
9.81


octane to gówno ;] to przecież NS....a widzieliście korby octana? czy komuś wytrzymały dłużej niz 5miesięcy?

żal
Razz


Posiadacze octanów nie cieszą się autorytetem:P

P.S.
Swoje ramy się raczej powinno krytykować... bo widzi się co jest niedorobione.
A tu co? Bezgraniczne uwielbienie. Zaraz się okaże że Chase, Moon i BLKMRKT to ścierwa przy Voidzie xD

;*

Posted: Feb 2, 2008 at 7:45 Quote
Jestem w szoku Eek czyzby 9.81 w Paznaniu jeszcze nie pekla? czy jak!?!?1

Posted: Feb 2, 2008 at 7:51 Quote
Magryt wrote:
Jestem w szoku Eek czyzby 9.81 w Poznaniu jeszcze nie pekla? czy jak!?!?1


jest fajna Razz



ja też jestem fajny wiec wiem co jest fajne Razz Razz

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.008499
Mobile Version of Website