Trudne początki

Forum Polski :: Wasze produkcje
Trudne początki
  • Previous Page
Author Message
Posted: Feb 3, 2008 at 0:05 Quote
Założyłem ten temat nie żeby się pochwalić (co byłoby dziwne :> ) tylko aby pokazać na jakim jesteśmy poziomie, i abyście mogli jako tako skorygować nasze błędy.Zapraszam do komentowania.

photo

1735942

Ja Smile
photo

1735927

Mój rowerek.
photo

1734567

Najlepszy skok kumpla.

Więcej zdjęć i filmów wkrótce.

Posted: Feb 3, 2008 at 1:57 Quote
photo

1736798


Chyba mój najlepszy skok ;/

Posted: Feb 3, 2008 at 2:51 Quote
Hmm nie wiem jak jesteś wysoki ale ja bym proponował trochę siodło w dół. Nie dla lansu ,a wygody, przynajmniej jak skaczesz.
Co do skakania to trudno coś "poradzić". Musisz jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Do oporu, aż sam to wyczujesz. Wiadomo prędkość jakaś musi być żebyś wyleciał w powietrze oboma kołami. Ugnij nogi i jak już będziesz na najeździe wyprostuj je szybko, ciągnąc kierę do siebie. Tylko nie ląduj też na wyprostowanych nogach. Co ja CI moge jeszcze powiedzieć. Sam nie śmigam z mega skillem, najlepiej przyjdz tam jak bedzie ktoś co coś potrafi. Patrz jak oni to robą. Z neta raczej cieżko się nauczyć skakać na biku;p

masz , może Ci to pomoże: xD http://www.extreme.com/video/video.asp?vID=249&sWhere=tricks&sWhich=MTB

Posted: Feb 3, 2008 at 4:55 Quote
Dwa filmiki 10 sekundowe - czyli skoki w moim wykoaniu ^^

Views: 551    Faves: 1    Comments: 1

Raz
Views: 460    Faves: 1    Comments: 0

Dwa.

Posted: Feb 3, 2008 at 12:31 Quote
początki są trudne jak w temacie, wywal błotnik i obniż jeszcze bardziej siodło.

Posted: Feb 4, 2008 at 5:50 Quote
Teraz skacze już z maksymalnie obniżonym siodłem
photo

1737614


Posted: Feb 10, 2008 at 1:40 Quote
ja zaczynalem na rowerze komunijnym Big Grin heh... to byly czasy.... rower 20kg, kola 24 i sztywny widelec ;] teraz smigam na tym (czekam az mi przyjdzie z allegro nowa piasta i obrecz do tylu)
photo

1742666

photo

1549766


Posted: Feb 10, 2008 at 9:23 Quote
Najnowsze fotki Smile

photo

1753257

photo

1753236


Posted: Feb 10, 2008 at 9:26 Quote
michalleekk - oba koło wymień bo miałem granda pół roku i zaczął mi pękać, a oska się wygieła

Posted: Feb 10, 2008 at 9:31 Quote
takie pytanie, umiesz czytac?? ;] napisalem ze czekam az przyjda czesci bo zamowilem na allegro, a przednie jest narazie OK

Posted: Feb 10, 2008 at 9:33 Quote
tak umiem czytać dlatego napisałem że oba koła przydało by sie zmienić, a tak z ciekawości napisz na pw co za piasta i obręcz

Posted: Feb 10, 2008 at 9:36 Quote
moge tutaj Big Grin obrecz: dartmoor blizzard , piasta : novatec loz. maszynowe

Posted: Feb 10, 2008 at 9:37 Quote
Jakby ktoś nie zauważył to jest to inna hopa niż wcześniej - fajniejsza moim zdaniem.

Views: 376    Faves: 1    Comments: 0

Posted: Feb 10, 2008 at 14:07 Quote
nie wiem po co kręcicie coś wogóle i to tutaj wrzucacie, jak nie ma to najmneijszej treści. każdy zaczynał, ale wtedy nie było internetu, teraz każdy ma i dzieje sie jak widać. Dopiero zaczynasz to fakt, wiec sie przyłóż do jazdy, postaraj sie zapanować nad rowerem (który jest i tak za duży rozmiarowo), naucz sie lądować miękko, bo na tego typu górkach sklepać i amora i koła to troche przesada, moze postaraj sie o zmiane sprzętu, bo ten za długo nie pociągnie i jazdy tez nie ułatwia...

Posted: Mar 26, 2008 at 11:16 Quote
dhcyc wrote:
nie wiem po co kręcicie coś wogóle i to tutaj wrzucacie, jak nie ma to najmneijszej treści. każdy zaczynał, ale wtedy nie było internetu, teraz każdy ma i dzieje sie jak widać. Dopiero zaczynasz to fakt, wiec sie przyłóż do jazdy, postaraj sie zapanować nad rowerem (który jest i tak za duży rozmiarowo), naucz sie lądować miękko, bo na tego typu górkach sklepać i amora i koła to troche przesada, moze postaraj sie o zmiane sprzętu, bo ten za długo nie pociągnie i jazdy tez nie ułatwia...

Całkowicie popieram poprzednika też zaczynałem na takim rowerq ale rozsypał się po 2 miesiącach jazdy Really Mad . Jak już zaczniesz latać wyżej i dalej to pomyśl o czymś nowym bo zrobisz sobie krzywdęNurse .

Ja od roku mam takie cóś i jestem zadowolony Big Grin
photo

1853785


  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.024755
Mobile Version of Website