Pinkbike will be undergoing scheduled maintenance on May 29 at 9pm PST for up to 6 hours. We apologize for any inconvenience caused during this time.
Powered by Outside

Jakie golenie dolne pasuja do Boxxera??

Forum Polski :: Sprzęt
Jakie golenie dolne pasuja do Boxxera??
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Feb 5, 2008 at 11:44 Quote
Witam!!
Moje pytanie jest zawarte w temacie. Jakie golenie dolne ( z jakich amortyzatorów ) bedą pasowały do Boxxera 2003?? Głównie chodzi mi o to, które będzie taniej kupić ;] Słyszałem że z któregoś modeli Monstera pasują... U kumpla pojawiło sie poprzeczne pęknięcie mniej więcej w połowie napisu "Boxxer" z tyłu...

Posted: Feb 6, 2008 at 2:49 Quote
Monstery zawsze mialy górne lagi 40mm wiec dolne pod ta srednice sa przystosowane. Predzej od jakiegos jurka by weszly. Mozesz sie spytac do harfy ile by nowki kosztowały ale pewno cena kosmiczna. Albo poszukaj jakiegos na czesci.

Posted: Feb 6, 2008 at 9:44 Quote
bombell wrote:
Monstery zawsze mialy górne lagi 40mm wiec dolne pod ta srednice sa przystosowane. Predzej od jakiegos jurka by weszly. Mozesz sie spytac do harfy ile by nowki kosztowały ale pewno cena kosmiczna. Albo poszukaj jakiegos na czesci.

Boxxer 2003 Ma lagi górne 32mm... W harfie mówią około 950zł

Posted: Feb 6, 2008 at 11:22 Quote
Głupi nie jestem wiec mowie ze szukaj dolnych pod 32mm a nie od monstera. A swoja droga to taniej chyba uzywke Boxxera kupic niz nowe lagi Big Grin

Posted: Feb 7, 2008 at 0:47 Quote
Kiedyś na alegro całe dolne lagi do Box'a poszły za 50zl ;] tylko teraz takiej oferty nie umiem znaleźć ;]

Posted: Feb 7, 2008 at 14:45 Quote
bo najwyrażniej nikt nie sprzedaje... pozatym nieźłe sie uśmiałem golenie dolne od mosnstera do boxxera hahaha lol do Boxxera najprawdopodobniej będa pasowały tylko inne golenie od boxxera, bo poza średnica goleni jest jeszcze ich rozstaw który bardzo wątpie, żeby przypadkiem w amortyzatorach dwóch konkurencyjnych firm był identyczny co do 00,1 mm

Posted: Feb 9, 2008 at 1:16 Quote
Uzywki boxxa 04 po 600-700zeta lataja, starsze to pewnie ze 400zeta wiec to chyba jedne z najsensowniejszych wyjsc, a bebechy z pekajacego, czy tego zakupionego mozna wystawic na allegro i odzyskac dzieki temu jeszcze ciut z ceny zakupu. Inne z innych amorow na 99,9% nie beda pasowaly, powod opisany powyzej

Posted: Feb 20, 2008 at 10:25 Quote
może pike? albo coś z tychmyśli>Big Grin

Posted: Feb 20, 2008 at 11:04 Quote
Pike jest konstrukcyjnie inny w środku

Posted: Apr 22, 2008 at 14:54 Quote
O korwa :/ szukałem i znalazłem...... no comment :/




....... monster.........

Posted: Apr 23, 2008 at 13:59 Quote
jak to monster? przeciez on ma gróbsze golenie niz boxxer

Posted: Apr 23, 2008 at 23:54 Quote
Sie chyba synku na sarkazmie nie znasz .................

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.015912
Mobile Version of Website