Pozytywny thread

Forum Polski :: Off-topic
Pozytywny thread
  • Previous Page
Author Message
Posted: Feb 15, 2008 at 5:50 Quote
ten temat jest przeciwienstwem tematu "wyzal sie tu !", zalozylem go bo zygac mi sie chce jak wszyscy na wszystko nazekaja, w tym temacie piszcie co wam ostatnio poprawilo samopoczucie, jak zgnoilisie ostatnio nauczyciela lub kogos innego, rózne zabawne sytacje które wam sie przydazyly i takie tam pozytywne rzeczy Smile
to ja zaczne


w piatek doszedl mi kask - azonic fury i ochraniacze pod spodnie 661 bomber shorts Big Grin

Posted: Feb 15, 2008 at 12:48 Quote
my dziś w szkole pobili rekord weszliśmy do jednej kabiny (sroca) w 18 osób !!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin dyrektor nam to zapisał na ''tablicy osiagnieć szkolnych'' bo go prosiliśmy ha ha ha !!

Posted: Feb 16, 2008 at 3:40 Quote
idzie do mnie paczka z angli z kupa gratów na ten sezon, bedzie full profeska nie posiadam się z radości...

Posted: Feb 16, 2008 at 3:44 Quote
dhcyc wrote:
idzie do mnie paczka z angli z kupa gratów na ten sezon, bedzie full profeska nie posiadam się z radości...
a co kupiles ciekawego, pochwal sie Smile

Posted: Feb 16, 2008 at 8:23 Quote
e tam nie ważne...kask, zbroje, korbe, jakis ciuch, kilka cześci, ważne za to jest to ze teraz mogę sie skupić na jezdzie, bo przynajmneij będzie wszystko na mnie pasowało i będzie w miarę komfortowo

Posted: Feb 19, 2008 at 10:56 Quote
a do mnie dzis doszla nowa obrecz DARTMOOR BLIZZARD i jestem wniebowziety Smile i ciesze sie jeszcze ze babcia ma 21 II rentę bo obiecala ze mi da na rame Smile !

Posted: Feb 26, 2008 at 1:42 Quote
doszly mi chwyty Lizard Skins Peaty (Limitowana edycja) szara guma i pierscienie czerwona anoda Big Grin

Posted: Feb 26, 2008 at 2:20 Quote
idzie do mnie częsci za ok 300zł Big Grin
korba pedały mostek kiera i chwyty!
kask już mam Big Grin
i jeszcze koło czeka za prawie 200zł Big Grin

PS:
AMADI ! PLAGIAT ! Madder Really Mad Whip Big Grin

Posted: Feb 26, 2008 at 6:52 Quote
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwww!! Big Grin
przyszedł mostek!
jest zajefajny! Razz
i opierdzieliłem sprzedawce pedałów i korb bo od niego kupowałem wcześniej a mostek później i co - mostek pierwszy! Big Grin
dałem 46zł za coś co warte jest ok. 65zł!!Big Grin

Posted: Feb 26, 2008 at 9:00 Quote
jaki plagiat??

Posted: Feb 26, 2008 at 9:11 Quote
pamiętasz jak kilka miechów temu założyłem threada
"pochwal się tu" Big Grin :p
ale usunąłeś bo nie było chętnych ;P

Posted: Feb 26, 2008 at 9:13 Quote
ale to jest pozytywny thread, w którym sie pisze co ci poprawilo samopoczucie itp, a to ze wszystkim poprawia samopoczucie chwalenie sie to juz nie moja wina Smile

Posted: Feb 26, 2008 at 9:52 Quote
hahahaha
amadi rozjebałeś mnie! Big Grin
i tak oto poprawiłes mi samopoczucie!

Posted: Feb 26, 2008 at 12:01 Quote
no tatus wreszcie sie na wymarzoną Mz Etz 150 zgodzil Smile za miesiac mi kupi i zrobie se te prawko co mozna od 16 lat Wink ) (na koszt taty)

Posted: Feb 27, 2008 at 7:11 Quote
o tak!!
właśnie doszły do mnie kiera gripy korby i pedały - wszystko jest okazjyją
zaoszczędziłem ze 100zł minimalnie! Big Grin
gripy miały być czarne, ale sa zielone nawet chyba fajniejsze niż czarne! Big Grin
ogólna zajebioza!!
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.012315
Mobile Version of Website