Muza

Author Message
Posted: Jan 20, 2008 at 8:24 Quote
czyli co konkretnie, masz jakies ulubione zespoly??

Posted: Jan 20, 2008 at 10:16 Quote
nie mam ulubionych, slucham tego co mi wpadnie w ucho Razz czasem In Flames, czasem Slipknot, czy tez Marilyn Manson...
a co do 'co konkretnie' to w zasadzie chyba wszystko, moze procz trash'u i black

Posted: Jan 20, 2008 at 13:50 Quote
telebin wrote:
nie mam ulubionych, slucham tego co mi wpadnie w ucho Razz czasem In Flames, czasem Slipknot, czy tez Marilyn Manson...
a co do 'co konkretnie' to w zasadzie chyba wszystko, moze procz trash'u i black
nie trash tylko thrash
Kreator - Enemy of God, thrash wymiata Smile

Posted: Jan 20, 2008 at 14:41 Quote
Nie przepadam za takim wokalem jak w tym Kreatorze Smile

jak dla mnie to jest rox:
Smile
i sorry za blad w thrashu Wink

Posted: Jan 20, 2008 at 14:56 Quote
nie wydaje mi sie zeby komus sie tutaj podobal growl (ten wokal) ale ten kawalek daje mi takiego kopa ze odrazu chce sie zyc Smile
Six Feet Under - Human Target

Posted: Jan 20, 2008 at 15:02 Quote
fajna nuta zepsuta wokalem... Smile

Posted: Jan 20, 2008 at 15:07 Quote
z tym wokalem jest tak ze on nie podoba sie odrazu, mi sie on podoba jak ch*j! Smile wyobrazasz sobie jakby w tym kawalu gosciu normalnie spiewal ?? nie pasowaloby to w ogóle...

Posted: Jan 20, 2008 at 15:24 Quote
moze by nie pasowal ale w takim Hatebreedzie (chyba cos o nim na poczatku gadal) tez pasuje a jest "bardziej normalny" (Hatebreed gra troche inaczej, ale tylko troche xD)

wybacz poziom moich wypowiedzi... Thumbs Down

bigquotesz tym wokalem jest tak ze on nie podoba sie odrazu
z tym sie moge zgodzic Wink

Posted: Jan 21, 2008 at 3:02 Quote
on powiedzial "this words goes out to hatebreed - f*ck you ass bitch motherf*cker", on ich nie lubiWink to jest Six Feet UndeR ! tup

Posted: Jan 21, 2008 at 6:43 Quote
ale cos o nich gadal wiec mi sie tak nasunelo Wink

Posted: Jan 22, 2008 at 10:07 Quote
ja na bike'u lubie słuchać linkin park'u lub jakiegoś zagranicznego rapu.. ;]

Posted: Jan 23, 2008 at 1:47 Quote
wadi wrote:
ja na bike'u lubie słuchać linkin park'u lub jakiegoś zagranicznego rapu.. ;]
ja na biku znów niesłucham muzy uważam ze to nie jest najlepszy pomysł ja musze słyszec co sie dzieje mi pod kołami i czy czasem nie gubię śrubek muzy słucham czesto zaraz przed zawodami lub w drodze ... własnie linkina ;] lup lip biskit

Posted: Jan 23, 2008 at 3:40 Quote
azondh91 wrote:
wadi wrote:
ja na bike'u lubie słuchać linkin park'u lub jakiegoś zagranicznego rapu.. ;]
ja na biku znów niesłucham muzy uważam ze to nie jest najlepszy pomysł ja musze słyszec co sie dzieje mi pod kołami i czy czasem nie gubię śrubek muzy słucham czesto zaraz przed zawodami lub w drodze ... własnie linkina ;] lup lip biskit
ja jak już to troche przyciszone i tylko jedna słuchawka na uchu, żeby właśnie tak jak Ty mówisz słuchać, co się pod kołami dzieje .. Wink

Posted: Jan 23, 2008 at 3:57 Quote
a no tak to rozumiembo amadi ma ful muze ino mu sie guzik od pogłaśniania zdziera w mp3 ja niekiedy jak po mieście jeżdże czy sie lansuje to tez 1 w ucho i sie przyjemniej jeździ ;]


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.214650
Mobile Version of Website