Sign Fr2 + Monster 02

Forum Polski :: DH / FR
Sign Fr2 + Monster 02
  • Previous Page
Author Message
Posted: Mar 9, 2008 at 6:50 Quote
czy to jest dobry secik do fr/dh ? z waga jest dobrze , ale powiedzcie co wy o tym myslicie Pimp

Posted: Mar 9, 2008 at 13:38 Quote
ja osobiscie za antykami z roku 02 nie przepadam, a ile wazy monster 2002?? 5.5kg tak 03,04,05,06 ??

a jesli chodzi o rame to za taka kase lepszego fulla nie kupisz . Smile

Posted: Mar 9, 2008 at 13:42 Quote
02 wazy ponizej 4kg

Posted: Mar 9, 2008 at 13:46 Quote
aha, to spoko, tylko wrz pod uwage ze taki amor ma juz 6 lat i z pewnoscia zacznie sie sypac, po pieciu latach aluinium traci na wytrzymalosci ok 30% wiec nie zdziw sie jak cos peknie, wiem ze monster to amor do powarznych rzeczy ale czas robi swoje, pomyslalbym nad czyms nowszym Smile

Posted: Mar 12, 2008 at 1:36 Quote
Ja miewiem poco ci taki amorek do ej dziadoskiej ramy fr sie sypie na wachaczu:P

Posted: Mar 12, 2008 at 4:10 Quote
czyli mam jezdzic z duro triple ? ramke zmienie z czasem

Posted: Mar 12, 2008 at 10:10 Quote
No bez przesady Smile ale do czego cesz ten rowerek;0

Posted: Mar 12, 2008 at 12:05 Quote
czy to jest dobry secik do fr/dh ? z waga jest dobrze


Pisze Ci Pimp

Posted: Mar 12, 2008 at 17:08 Quote
Sign fr2 u mnie trzyma się już ponad sezon, nawet KS pracuje jak nowy (czyli jako tako na miękkiej sprężynie :] ), ba nawet hak jest ten sam od nowości.
Czyli bajkopisarze nie do końca mają racje, sign fr2 jest ok ,zwłaszcza za tą cenę.

Wkładaj monstera i jeździj spokojnie, sign nie jebnie, no chyba ze wylądujesz bokiem to możesz skrzywić wahacz (ale od takich lądowań to i demo krzywe można znaleźć, a przecież to ramka parę klas wyżej)

Tylko daj 24" na tył i nie wstawiaj dampera dłuższego od 200mm

Posted: Mar 13, 2008 at 8:50 Quote
Wiadomo ze jak za te pieńądze to ramka jest ok ale sama z siebie niejest jakas super ale do lekkiedo dh i mocnego fr sie nada:P)

Posted: Mar 13, 2008 at 10:44 Quote
jak już to w fr ramka bardziej dostaje niż w dh Wink
a do ciężkich rzeczy się nadaje, jedynie co to wahacz przy lądowaniu bokiem może odmówić chęci dalszej współpracy.
Ale to samo zapewne stanie sie z innymi ramami o tej konstrukcji (od haro, mondraker itd)
Ważne że główka jest mocna, np taki mondraker pod tym względem jest gorszy:
https://www.pinkbike.com/photo/1822422/
moze i będzie lżejszy nawet o kilogram od fr2 (bo ona waży chyba ze 4,5kg bez dampera, ale co za tym idzie fr2 ma grubsze ścianki rur i to mi bardzo pasuje Wink
Zresztą osobiście nie narzekam już na mało sztywny wahacza bo mam teraz piastę dabomb hs-10, dzięki niej sztywność sporo się poprawiła.

Posted: Mar 13, 2008 at 13:31 Quote
Zgodze sie z tymSmile ale potem jaką ramke masz zamiar kupic? a i monster niewydaje ci sie z deczka zacięzki?

Posted: Mar 14, 2008 at 7:29 Quote
hmmmm... nad rama to nie wiem , w pierwszej kolejnosci damper Pimp a jak bym zmienial ramke to pewnie na stinky xD Pimp

Posted: Mar 14, 2008 at 7:34 Quote
nieee, tylko nie stinky !!Blank Stare

Posted: Mar 31, 2008 at 12:52 Quote
Monster??Blank Stare poszukaj lepiej Super T Pro jak to malenstwo chodzi eksrta a mozna wyrwac go za naprawde niewielkie pieniadze a Sign nie taka zła rama znajomi tak katuja te ramy ze szok heh a co do wahaczy to jednym sie psuja jednym nie to ze masz signanie oznacza wcale ze wahacz ci sie zwali tylko te seryjne dumpery to poprostu prowokacja Blank Stare wymienic jak najszybciej Blank Stare

  • Previous Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv42 0.011102
Mobile Version of Website