Duro Triple co o tym myslicie

Forum Polski :: Sprzęt
Duro Triple co o tym myslicie
Author Message
Posted: Jun 17, 2008 at 9:49 Quote
ja mam stance .praca srednia ale ok jak za tyle kasy .moze i to duro wytrzyma ale w rzadny wypadku 2 polka!!!!to shit ..

taaz to grubo musi miec gosc lecący 15 metrowego gapa na duro

Posted: Jun 18, 2008 at 2:55 Quote
no trzeba przyznać ten koleś ma grubo nie tak pod deklem Big Grin na tym duro nie skakał wiekszych rzeczy bo w okolicy nie ma nic wiekszego niestety heh Big Grin ....

Co do tematu tak jak wszyscy mówią zgodze sie jak duro to nie dwopółke!!

Posted: Jun 24, 2008 at 0:24 Quote
a moze mi powiecie czego nie dwu połke...?
ja osobiscie słyszałem ze jest z 1kg ciezsza ale tez wytrzymała..bardziej nisz Duro

Posted: Jun 24, 2008 at 0:53 Quote
Z tego co mi wiadomo to wytrzymałościowo nie jest o wiele bardziej wytrzymała, jeśli wogóle jest, wg mnie niema sensu kupować dwupółke o 130mm skoku jak lepiej kupić jedno która ma tyle samo skoku, lepsze tłumienie bo ma olej przynajmniej nie jak dwu ze cierne, zresztą dwupółka durnia wygląda okropnie, ta górna półka normalnei wygląda jak cudo świata, zresztą jak cały amor...

Posted: Jun 24, 2008 at 1:58 Quote
wiesz ale mi o wyglond nie tyle chodz tylko zeby mi dobrze tłumiło..i zebym go odrazu nie musial wymieniac....

Posted: Jun 24, 2008 at 2:05 Quote
a do czego te amor ma rbyc??? do dh nie bo 130 i duro;/ ale do ds tez nie 2 polka chyba???

Posted: Jun 24, 2008 at 2:28 Quote
a czego nie może być do DH/FR..wiesz ja nie jeżdze profesjonalnie narazie...wiec mysle ze duro powinno wystarczyc...

Posted: Jun 24, 2008 at 5:08 Quote
Mówisz zę zależy ci na tym żeby amor dobzre tłumił. To jak może tłumić coś (Duro Triple) co wogóle tłumienia nie ma. Spręzyna i elastomer, rozwiązanie godne makretowca. Weź DJD jak juz chcesz duro albo szukaj jakiegoś DJ III 03/04, były wersje oem co mialy 150mm

Posted: Jun 24, 2008 at 13:18 Quote
jednak juz kupuje duro triple
140mm skoku za 320zł..wymienione sprezyny uszczelki i ma tłumienie...xD

Posted: Jun 24, 2008 at 13:21 Quote
czego tak myslisz...?
ja dopiro zaczynam muzgu wiec duro mi wystarczy ja do tej pory jezdziłem w street/dirt
a nie DH

Posted: Jun 24, 2008 at 13:22 Quote
A co Ci dają te wymienione sprężyny i uszczelki skoro niema oleju ani nic? Same sprężyny to jak pisał że rozwiązanie godne marktowca. A mi o wygląd nie chodziło, tylko po kij kupować dwu która waży więcej a z tego co mi wiadomo jest mniej wytrzymała od jednopółki i o wiele gorzej pracuje, jeśli prace duro można nazwać pracą, kup Dj z 034 jak pisali i masz amor na dłużej

Posted: Jun 24, 2008 at 13:27 Quote
dobra, zamykam temat, Chudy pamietaj ze nikt na tym forum nie polecal ci tego amortyzatora, wiec jak ci nie bedzie odpowiadal to pretensje mozesz miec tylko do siebie.


 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.019689
Mobile Version of Website