problem z odbiciem w fox dhx 4.0

Forum Polski :: Sprzęt
problem z odbiciem w fox dhx 4.0
  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: May 28, 2008 at 21:17 Quote
witam!
Mianowice, moj tlumik po skoku zassal sie i bardzo wolno wyprostowal, nawet po rozkreceniu regulacji odbicia prostuje sie bardzo bardzo bardzo wolno, w momencie kiedy sie kompresuje mozna rower spokojnie zostawic na pol minuty i podziwiac jak rosnie hahaha.
Jezeli mial juz ktos podobny przypadek prosze o podzielenie sie spostrzezeniami, i czy jest moze jakas mozliwosc rozwiazania tego problemu samodzielnie czy trzeba odwiedzic serwis?

Posted: May 29, 2008 at 8:34 Quote
ja bym spuścil powietrze i na nowo napompowal.

po napompowaniu dobilbym go i wrocilo by do normy ;]

Posted: May 29, 2008 at 9:43 Quote
spoko sprobuje i napisze czy pomoglo

Posted: May 29, 2008 at 11:22 Quote
cze nic z tego nic nie dalo probowalem kilka razy slychac tylko jak siorbie olej i dalej jak bylo, zapowietrzony na maxa

Posted: May 29, 2008 at 12:17 Quote
hmm...wymien olej. przy okazji przeczysc go.

nic lepszego nie przychodzi mi do glowy. Jak to nie pomoze to mlotek.

Posted: May 29, 2008 at 12:22 Quote
nom hehe dam sobie z nim spokuj zona kazala mi kupic nowy, wiec juz zamowilem dhx 5.0

Posted: May 29, 2008 at 13:37 Quote
A wystarczyło go tylko oddać do serwisu... Podałeś typowe objawy zapowietrzenia, ciężko odpowietrzyć damper samemu, ale serwis posiada odpowiednie narzędzia i myślę, że nie kosztowałoby to więcej, niż 100 zł z wymianą oleju i uszczelekAttention

Posted: May 30, 2008 at 8:52 Quote
hmmm... 100 zloty he podaj mi adres takiego taniego serwisu w niemczech bo akurat tu mieszkam np. w "Toxoholics Suspension Service Center" taki przeglad kosztuje 98euro plus vat plus koszt przesylki heheh i jeszcze jakies dodatkowe koszta typu naprawa w 24 godziny hehe liczac bardziej mi sie oplacalo kupic nowy a stary zawiesc do polski i zostawic go w jakims "serwisie" a pozniej sprzedac! tak pozatym to dzieki za pomoc!

Posted: May 30, 2008 at 11:50 Quote
Hmm, ja za wymianę uszczelek (komplet), odpowietrzanie, wymianę oleju i ślizgów teflonowych zapłacłem 140 zł + przesyłkaWink W Plusie (Warszawa).

Posted: Jul 15, 2009 at 1:25 Quote
mnie odpowietrzenie wynioslo cene oleju czyli jakies 40zł do wszystkiego potrzebne klucz nasadowy 24mm klucz nastawny imbus 2 i zagiete cienkie kombinerki i 10 minut wolnego czasu oczywiscie jeszcze olej i smar do amorow koniec tu macie linka nastepnym razem zrobcie to sami zamist wydawac kase
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=44d0c19d61c670d8

Posted: Mar 26, 2011 at 9:16 Quote
hah masakra no ale jak sie nie umie to sie placi

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.011092
Mobile Version of Website