Amorek

  • Previous Page
  • Next Page
Author Message
Posted: Jul 16, 2008 at 12:08 Quote
Witam
Mam dylemat nie wiem jaki amortyzator kupic do rowera.... Moje propozycje cenowe to nowy Junior T , uzywka Super T , jakies Boxxery uzywki , i ewentualnie jakas 888 uzywana. Kwota na amora mysle ze 1000zl. Moze wiecej. Co doradzicie? Zastosowanie to dh -poczatkujacy czyli zadne dropy 5 metrowe itp ewentualnie te mniejsze 2-3. Wiem ze boxxery sa delikatne za to Macochy mocne. Doradzcie pls.

Posted: Jul 17, 2008 at 8:21 Quote
Proszę bardzo:
http://cgi.ebay.com/Marzocchi-Super-T-RCV-2007_W0QQitemZ230270648728QQihZ013QQcategoryZ36135QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Super T RCV 2007 w super cenie!
185 mm skoku bardzo dobra praca i sztywność. Ogólnie bardzo dobry amorek dh/fr.
Ze sprowadzeniem powinno wyjść kolo 1k.

Posted: Jul 19, 2008 at 2:20 Quote
KrisFR wrote:
Witam
Mam dylemat nie wiem jaki amortyzator kupic do rowera.... Moje propozycje cenowe to nowy Junior T , uzywka Super T , jakies Boxxery uzywki , i ewentualnie jakas 888 uzywana. Kwota na amora mysle ze 1000zl. Moze wiecej. Co doradzicie? Zastosowanie to dh -poczatkujacy czyli zadne dropy 5 metrowe itp ewentualnie te mniejsze 2-3. Wiem ze boxxery sa delikatne za to Macochy mocne. Doradzcie pls.

Z góry odradzam Boxxera... Miałem styczność dość bliską z tym amortyzatorem, pracuje świetnie, można tanio kupić używki ale nie nadaje sie do skoków, pękają dolne golenie.. zazwyczaj w tym samym miejscu cieniowania... Boxxer jest na tyle prosty technicznie, że większość rzeczy można samemu zrobić... A z 888 może być już problem

Posted: Jul 19, 2008 at 11:46 Quote
A o jakim roczniku boxxera mówisz?? Bo to jest różnica Smile
Wiadomo, że boxxer to nie jest maszyna do droperki tylko do DH Wink

Posted: Jul 20, 2008 at 2:36 Quote
04'05 i starsze o nowszych nie mam zdania negatywnego

Posted: Jul 20, 2008 at 13:03 Quote
A co powiecie o drop off'ie czy Marzocchi 888 RV 2007 ?

Posted: Jul 20, 2008 at 14:10 Quote
KrisFR wrote:
A co powiecie o drop off'ie czy Marzocchi 888 RV 2007 ?

Rv`ki miały bubel... na goleniach dolnych.. pod wpływem bardzoo gigantycznego cisnienia rozrywało je czyli po dobiciu z porzadnego dropa... co prawda uznawali to bo to wada.. ale po co komu sie z tym szarpac... lepiej poszukac jakies 888 albo tak jak piszesz dropa... Smile pozdr. ps. mam aktualnie na sell super T z 2003 roku.. ( nie musze tłumaczyc o jego pracy Smile )

Posted: Jul 21, 2008 at 0:40 Quote
Nie wiem jak z innymi ja mam Drop offa oema i nie narzekam daje rade i nic się z nim nie dzieje, nawet pęknięć nie ma

Posted: Jul 22, 2008 at 12:25 Quote
No wlasnie sie zastanawiam nad Super t ma on 170mm skoku. jak juz bym sie zdecydowal na niego to model 2004 170mm wersja PRO (?) macie jakies informacje na temat tego amorka? Warto go kupowac dla poczatkujacego w dh, jak praca i ogolnie? Za kazde info z gory dzieki.

Posted: Jul 22, 2008 at 13:08 Quote
KrisFR wrote:
No wlasnie sie zastanawiam nad Super t ma on 170mm skoku. jak juz bym sie zdecydowal na niego to model 2004 170mm wersja PRO (?) macie jakies informacje na temat tego amorka? Warto go kupowac dla poczatkujacego w dh, jak praca i ogolnie? Za kazde info z gory dzieki.
amor jest mocarny... sama nazwa w sobie znaczy.. ja mysle ze jak na poczatek zaczniesz od juniora.. bedzie ok.. fajny sprzet ale trzeba umiec dbac o to.. tak jak o kazdy widelec marcocha.. w jednej goleni znajdziesz legendarny tłumik HSCV ( taki sam tylko "odchidzony" jak w monsterzea w drugiej popularny już tłumik ssv czyli najprostrzy... działa to dobrze bo to 2 pułka z rodu marzocchi... innego wyjscia niema rocznik tez fajny.. mozna polecic.. Wink pozdr

Posted: Jul 23, 2008 at 2:38 Quote
Aha bo mam do wyboru 2 wersje Super T z 2004 roku wersje pro lub normalnego super T z 2006 roku przymierzam sie do kupna mlodszego bo raczej bedzie bardziej zadbany moim zdaniem.

  • Previous Page
  • Next Page

 


Copyright © 2000 - 2024. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.014193
Mobile Version of Website