ja had hem wel goed ontvet want eerste stuk viel al uit elkaar.. ja me ma vond niet zo slim warm te maken.. vandaag achter brug doen dus dan pas ik het gewoon toe. als me bevalt laat ik speciaal afdrukken... is bij onze reclame man 5 euro meer dan zo rol..
heb hem nu af.. vrij blij met resultaat.. achterbrug moest wel met een heater anders ging het ga niet :S ik heb wel lichter dan jou .. moet nu alleen nog ff voorvork doen..
mmh oke.. ik ga zelf ook probere nu.. maar dan gewoon wit waarschijnlijk omdat ik me fiets wou laten spuiten maar dit is vrij goedkope oplossing . trouwens was gister in dusseldorf op boot ( is een watersport beurs) hadde ze gelijk jou helm
Je moet de folie eerst op een recht stuk plakken. Dat wil zeggen op bijvoorbeeld een onderbuis en dan laat je de folie aan alle kanten oversteken. Dus nog niet in de hoeken plakken. Dan pak je een fohn en maak je de folie heet waarna je om alle rondingen en in de lasnaden trekt (ik heb die van mij met een industriële heteluchtblazer gedaan). Het is heel erg veel werk inderdaad. Er zit bij mij ongeveer 7 uur werk in. Je moet je frame trouwens wel even heel goed ontvetten. Ik heb die van mij met Motib remmenreiniger ontvet. Dan plakt alles er op.
ja me ma vond niet zo slim warm te maken.. vandaag achter brug doen dus dan pas ik het gewoon toe.
als me bevalt laat ik speciaal afdrukken... is bij onze reclame man 5 euro meer dan zo rol..
www.autozine.be/images/p001_0_27_1.jpg
zoiets krijg ik dan..
ben er nu wel achter dat ik dus bijna zelfde als jou heb.. ik dacht dat ik lichtere had gekocht.. niet dus
ik heb wel lichter dan jou ..
moet nu alleen nog ff voorvork doen..
ik ga je idee niet jatte maar brengt me wel weer op ideeen
blijft het ook beeltje heel dan ?
ik ga zelf ook probere nu.. maar dan gewoon wit waarschijnlijk omdat ik me fiets wou laten spuiten maar dit is vrij goedkope oplossing .
trouwens was gister in dusseldorf op boot ( is een watersport beurs)
hadde ze gelijk jou helm
check hier
heb je je ook veel last van bobbels en naden gehad en plekjes die gewoon niet willen :S
Ik hou d'r van als m'n fiets zo ie asl ik zelf rij: houterig.......