Powered by Outside
asd
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login
asd
7 Comments
  • 10
 jó az az érkező, főleg h ketten dolgozunk mert két ember divat buzi lett , tesóm abbahagyta :/ stb... szal a nagysor az fasza lesz Big Grin Wink de markoló kell h haladjunk mert két ember mire felhányja, felássa.. az sok idő
  • 10
 érdekes am mi is ketten ássuk a kertet és nem olyan sok idő 7hégente rászántok 5-6 órát halad az!!!Wink
  • 10
 miez a szégyen?Big Grin nah jó nem de az érkező még dupla ilyen széles is lehetne,egykis lelkesedés és jólessz ez a sorWink jó bicózástSmile
  • 10
 egyetértek. jó és szép lesz ez Wink hajrá
  • 10
 haladunk vele de kurvalassan... =) egyszer csak jó leszBig Grin ! am e mellé baloldalra megya nagy sor ami már méretesebb lesz csak markolóst várjuk Big Grin
  • 10
 háát jah, csak mostanában ez a sok eső stb. :S De egyszer kész lesz és akk fasza lesz Wink
  • 10
 jólesz ezsrácokBig Grin csak hizlaljátokBig Grin







Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.011854
Mobile Version of Website