Powered by Outside
niebarspin
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login
niebarspin
2 Comments
  • 30
 aaaa ewerSmile tu notka do Ciebie jakbys przypadkiem chcial mi udzielic rad Smile
: Łuki wiem kurwa ze reka lewa powinna byc na dole(bo wtedy bym sobie zlapal kiere) ale łapie ja i tak lewa najpierw.
Nie chce twoich rad bo wiem jak wygladac to powinno Smile wiec nie musisz sie trudzic :*
  • 10
 ok Smile ale nadal czekam od 2009 roku na barspina ze schodkow Wink







Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.010021
Mobile Version of Website