aaaa ewer tu notka do Ciebie jakbys przypadkiem chcial mi udzielic rad : Łuki wiem kurwa ze reka lewa powinna byc na dole(bo wtedy bym sobie zlapal kiere) ale łapie ja i tak lewa najpierw. Nie chce twoich rad bo wiem jak wygladac to powinno wiec nie musisz sie trudzic :*
: Łuki wiem kurwa ze reka lewa powinna byc na dole(bo wtedy bym sobie zlapal kiere) ale łapie ja i tak lewa najpierw.
Nie chce twoich rad bo wiem jak wygladac to powinno