Powered by Outside

BikeIsFun

Moje plany na ten sezon:
-na żadnych zawodach nie mieć gorszego czasu niż startujące dziewczyny xD

Block user

Recent

BikeIsFun bazooczysko's photo
Apr 25, 2011 at 5:01
Apr 25, 2011
-ale działa jak Orange....bo to też jednozawias.... ^^ hehehe

BikeIsFun Mozdzez's photo
Apr 11, 2011 at 8:38
Apr 11, 2011
-mówiłem, że te Spece wywrotne....i pękają xD... ^^hehe

BikeIsFun bazooczysko's photo
Mar 13, 2011 at 1:50
Mar 13, 2011
- Ładnie ktoś musiał mieć pary, żeby to ociosane z jednej strony drzewo podnieść samemu za tą szerszą stronę!

BikeIsFun xxxPaNoCeKxxx's photo
May 11, 2010 at 22:27
May 11, 2010
:) piekna wklejka ;P

BikeIsFun komi's photo
Apr 26, 2010 at 10:56
Apr 26, 2010
Gogle kup!!!!!!!!!!1

BikeIsFun POPER's photo
Apr 20, 2010 at 0:49
Apr 20, 2010
WoW! Nawet z podpisem:P

BikeIsFun maciekxlr8's photo
Mar 1, 2010 at 22:42
Mar 1, 2010
schow odkurzacz:)

BikeIsFun bbakus's photo
Feb 11, 2010 at 0:41
Feb 11, 2010
CHU**Y POD xD hehehe

BikeIsFun BikeIsFun's photo
Feb 11, 2010 at 0:40
Feb 11, 2010
żadnych zmian, nie mam zamiaru nawet 1zł w baja włożyć, chyba że jakaś usterka będzie:)

BikeIsFun komi's video
Feb 7, 2010 at 7:16
Feb 7, 2010
video
ojć xD nie widziałem tego jeszcze:)

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.027630
Mobile Version of Website