Pinkbike.com
Powered by Outside
cioss
- Member since Mar 26, 2008
- Male / 37
-
Chełm , Poland - 23 Followers
- 0 Trailforks Points
Recent
cioss kajto123's photo
May 12, 2012 at 14:20
May 12, 2012
Które kręgi Ci poleciały? Ja też kuruje się po Wiśle, wieloodłamowe złamanie obojczyka z przemieszczeniem, też przeleciana hopa ta co ty:/.
Gdzieś przeczytałem, że planujesz w ciagu 1.5 miesiaca wrócić, życzę Ci tego, ale mojemu znajomemu tez polecialy 2 kregi w kompresji (th12 + L2) i cały sezon z głowy, bodajze 6-7 miesiecy w stabilizatorze non stop :/. Ale ty troche młodszy jesteś to powinno Ci to szybciej ogarnąć, ciesz się że stoisz :) Pozdro!











