Powered by Outside
Block user

Recent

cioss kajto123's photo
May 12, 2012 at 14:20
May 12, 2012
Które kręgi Ci poleciały? Ja też kuruje się po Wiśle, wieloodłamowe złamanie obojczyka z przemieszczeniem, też przeleciana hopa ta co ty:/. Gdzieś przeczytałem, że planujesz w ciagu 1.5 miesiaca wrócić, życzę Ci tego, ale mojemu znajomemu tez polecialy 2 kregi w kompresji (th12 + L2) i cały sezon z głowy, bodajze 6-7 miesiecy w stabilizatorze non stop :/. Ale ty troche młodszy jesteś to powinno Ci to szybciej ogarnąć, ciesz się że stoisz :) Pozdro!

cioss cioss's photo
Nov 12, 2011 at 7:51
Nov 12, 2011
mówisz o jarzmie? Już jedno wymieniłem a znajomy ma w razie czego 2 w zapasie:).

cioss El-Huberto's photo
Jun 26, 2011 at 6:23
Jun 26, 2011
Ale dziwnie wyglądasz jak masz przednie i tylne koło w jednej linii ;P

cioss El-Huberto's photo
Jun 21, 2011 at 14:27
Jun 21, 2011
Ładnie sie wtapiasz w otoczenie :D

cioss mxbart's photo
May 24, 2011 at 12:33
May 24, 2011
Niech zgadnę, w czasie jazdy łapałeś się za drzewo i obkręcałeś o 180 stopni jak tancerka gogo na rurze ;). Rozszyfrowałem branie przez Ciebie ciasnych zakrętów!!!

Added 8 photos to 2011
Apr 27, 2011 at 2:16
Apr 27, 2011
cioss cioss's photo
Apr 2, 2011 at 13:48
Apr 2, 2011
Może i bym chciał, ale nie mam flotylli żeby dołożyć do czegoś rozsądnego o zbliżonej pracy, więc narazie nie jest na sprzedaż

cioss cioss's photo
Mar 31, 2011 at 9:35
Mar 31, 2011
jakiś stary BOP ;)

cioss cioss's photo
Mar 28, 2011 at 10:55
Mar 28, 2011
14-tka

cioss Iwo128's photo
Mar 27, 2011 at 13:29
Mar 27, 2011
Co to za górna półka o_O?

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.038186
Mobile Version of Website