Powered by Outside
Block user

Recent

dhzol deth's photo
Dec 26, 2009 at 9:35
Dec 26, 2009
khmm...az az én kingpinem volt:D és azért törik el a legtöbb ott mert a csavarok túl vannak húzva:) szerintem meg tervezési hiba is egyben mert csak úgy fogja meg rendesen a tengelyt ha meghúzod szorosan, de akkor fenn áll a veszélye hogy letörik...

dhzol ivanmatza's photo
Dec 23, 2009 at 6:01
Dec 23, 2009
azt tudom hogy elől is ilyen csúnya piros gumija volt:D ja és a teló is fox-volt mint a képen

dhzol ivanmatza's photo
Dec 22, 2009 at 13:59
Dec 22, 2009
én emléxek erre...talán ja a 2004-es Bogácsi DH-n ezzel ment:)

dhzol Scottrider91's photo
Dec 22, 2009 at 6:36
Dec 22, 2009
:D:D

dhzol Scottrider91's photo
Dec 22, 2009 at 4:37
Dec 22, 2009
:D:D ez adta gecc:D:D

dhzol Kerper's photo
Dec 21, 2009 at 13:15
Dec 21, 2009
Amúgy most nézem csak hogy a tag a képen még a bicikli lopáshoz is hülye! Fordítva akar rá fölszállni:D:D

dhzol mano76's photo
Dec 21, 2009 at 13:08
Dec 21, 2009
dhzol mano76's photo
Dec 21, 2009 at 13:05
Dec 21, 2009
dhzol Kerper's photo
Dec 20, 2009 at 9:38
Dec 20, 2009
Hát jah igen...újabban sok ilyennel is találkozik az ember...szavazz belátásod szerint.Engem hidegen hagy a politika,sok beleszólásunk nincs.

dhzol Kerper's photo
Dec 20, 2009 at 1:21
Dec 20, 2009
Én nem politizálásból írtam...lehet igazad van és vannak kivételek, de úgy látom akkor az pont a ti környéketeken:) Mert itt a helyzet egyre súlyosabb...mindent tönkretesznek és ellopnak amit dolgozó és szorgalmas adófizető és nem segélyből élő emberek nagynehezen összehoznak maguknak.

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.024580
Mobile Version of Website