Powered by Outside
Block user

Recent

hallmars dart-bikes's photo
Feb 9, 2011 at 14:31
Feb 9, 2011
Może jeszcze zawodnika nie mają.... ale na dartmoorze w Pekinie już jeżdżą i tu nie ma ŻARTÓW jeśli wiesz o co mi chodzi ;-) a co do dartmoora jestem ciekawe co poza wishem jeszcze zaplanowali na 2k12 ;-) .

hallmars dart-bikes's photo
Nov 15, 2010 at 13:16
Nov 15, 2010
hmm to jak się jeździ na bronxie 2011 ? bo wnioskuje ze jeździłeś jak jesteś w stanie się wypowiedzieć :P ... no chyba że napisałeś to tylko dlatego ze to nie jest NS ...

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.021939
Mobile Version of Website