Powered by Outside
Block user

Recent

matkell igorek's photo
Mar 30, 2012 at 13:41
Mar 30, 2012
12 stopni może być w 520kach shimano, ale również nie sądzę, aby było to gorsze od platform, mimo wszystko noga ma ograniczoną swobode i nie jest w stanie obcierać cała powierzchnia boczna buta

matkell igorek's photo
Mar 24, 2012 at 8:01
Mar 24, 2012
czemu bez spd? z spd bardziej się korby wycierają, nhp890, jak masz but wczepiony na sztywno nie masz szans dotknąć nim ramienia korby, w zwykłych butach stopa lata na boki i przy obrocie często ociera o korbę

matkell lushcinema's video
Mar 18, 2012 at 12:37
Mar 18, 2012
video
http://jaramsie.pl/2mf5rcg_4xm1ke :)

matkell igorek's photo
Mar 4, 2012 at 3:35
Mar 4, 2012
jak się wizualnie zachowuje korba xt bez spd? nieszczeje ten napis od strony zębatek?

matkell Sadowsky's photo
Nov 16, 2010 at 7:13
Nov 16, 2010
ciekawe foto:) pzdr

matkell Bananmens's photo
Aug 12, 2010 at 9:28
Aug 12, 2010
Macie cały plac lotniska, nikt tam nie pilnuje i swobodnie można tworzyć co sie chce:D

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.034257
Mobile Version of Website