Powered by Outside
Block user

Recent

ponury kazafaza's photo
Jun 25, 2015 at 17:31
Jun 25, 2015
Stem is too long :( 90mm?

ponury kovaldesign's photo
Feb 12, 2013 at 15:53
Feb 12, 2013
Faktycznie, wsiadając ryzykowałbyś tym, że takie zapotrzebowanie by powstało :)

ponury kovaldesign's photo
Feb 7, 2013 at 17:03
Feb 7, 2013
Hej Koval jak wrazenia z jazdy na fatbike'u-singlu?

ponury ponury's photo
Dec 30, 2012 at 12:13
Dec 30, 2012
Frame for sale.

ponury dart-bikes's photo
Dec 16, 2012 at 15:49
Dec 16, 2012
Gust gustem, ale te są zrobione ze smakiem. Jestem za.

ponury ponury's photo
Dec 16, 2012 at 15:45
Dec 16, 2012
Ramka jednak poszła (z żalem) pod młotek. Myslalem zarowno o tej sztycy jak i obreczy. Jednak nie wiem jak taka dźwignia oddzialywalaby na rame ,po wymianie siodelka musialbym dac jednak te kilka centymetrow w gore. FR30 to prawdopodobnie najlepsza opcja, są szerokie, tanie i lekkie. Budzetowy substytut ZTRow czy np WTB i23. Surge to dobra opcja, też się do inego kiedyś przymierzałem, ale to byłby przerost formy nad treścią , bo nie jeżdzę tak hardcorowo (no i tu podsiodlowka jest jeszcze krotsza), widziałem wcześniej na forach jak robili na tym rower XC dla ludzi slusznej wagi. No i regulowane haki. Z okolicy sprzedawal ktos niedawno takiego allegro.pl/show_item.php?item=2838618598 Zastaniawiam się teraz nad 29erem, cos typu Kona Unit. Bylby przynajmniej proporcjonalny, bo np.zmiana na On-one Inbred w wersji 20 cali na kolach 26, nie bardzo.

ponury kovaldesign's photo
Nov 27, 2012 at 16:01
Nov 27, 2012
Great design.

Nov 22, 2012 at 14:21
Nov 22, 2012
video
whats the songs? :)

ponury biketrial-ch's video
Nov 22, 2012 at 13:57
Nov 22, 2012
video
Nice fahrad :)

ponury ponury's photo
Nov 22, 2012 at 13:42
Nov 22, 2012
Dzięki, jak na 190cm wzrostu jest troche za mała na dłuższe wycieczki, głównie za sprawą krotkiej rury podsiodłowej . Jakoś w okolicach 40cm C-C a sztyca 400mm wysunięta jest na maksa. Gdyby była tak z 2-3 cm dłuższa mógłbym upatrzone siodło które jest niższe o 1,5 cm (obecne ma wysokie pręty) i dać z 5 mm w górę sztyce. Byłoby wtedy prawie super. Rama jest długa, efektywnie jakoś w okolicach 620mm, więc rozchodzi się tylko o ten przekrok. Do wymiany na pewno pójdą koła. Mavic 717 jest za wąski do opon np Nobby Nic 2.25 przy nizszym cisnieniu "plywaja" nie zdziwilbym sie gdyby na ostrzejszym zakrecie spadły, Mountain King są 2.2 to chyba sensowne max tym bardziej ze realnie te opony sa wezsze niz podaje producent. Przednie kolo po v-breake tymczasowo. Szukam szerokiej, lekkiej obreczy do lżejszych zastosowan. Mysle ze szerokosc wewnetrzna 21-23 bylaby okej.

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.028135
Mobile Version of Website