Pinkbike.com
Powered by Outside
zabel
- Member since Oct 11, 2002
- Male / 105
-
Poznań , Poland - 3 Followers
- 0 Trailforks Points
żyję gdzieś, jakoś, czasem na wspak, czasem na wskroś
Recent
zabel zabel's photo
May 10, 2011 at 3:59
May 10, 2011
pojechalismy do Szczawna, i zrobilem cos czego nie polecam ;) bez rozgrzewki pojechalem od razu na Szczawianę sprawdzic jak sie lata. No i za slabo sie napedzilem, w powietrzu wiedzialem juz ze bedzie niedolot to wystawilem tylne kolo ktorym przywalilem w krawędź lądowania. Kolo przyjelo duza czesc uderzenia, zblokowalo sie w ramie i zsunalem sie kilka metrow na lądowisku. Bez gleby, tylko huk dętki był ogromny :)


