Powered by Outside

zabel

żyję gdzieś, jakoś, czasem na wspak, czasem na wskroś

Block user

Recent

zabel zabel's photo
May 10, 2011 at 3:59
May 10, 2011
pojechalismy do Szczawna, i zrobilem cos czego nie polecam ;) bez rozgrzewki pojechalem od razu na Szczawianę sprawdzic jak sie lata. No i za slabo sie napedzilem, w powietrzu wiedzialem juz ze bedzie niedolot to wystawilem tylne kolo ktorym przywalilem w krawędź lądowania. Kolo przyjelo duza czesc uderzenia, zblokowalo sie w ramie i zsunalem sie kilka metrow na lądowisku. Bez gleby, tylko huk dętki był ogromny :)

zabel kubahc's video
Apr 15, 2011 at 14:00
Apr 15, 2011
video
no, wlosy tera ciemniejsze mam ;)

zabel jarmuch's photo
Dec 25, 2009 at 11:12
Dec 25, 2009
o kuźwa ale urosło :)

Added 1 video
Dec 24, 2009 at 18:38
Dec 24, 2009
8 comments – Add comment
Added 1 video
Dec 24, 2009 at 18:30
Dec 24, 2009
0 comments – Add comment
Added 8 photos to Moje
Dec 24, 2009 at 18:25
Dec 24, 2009
Added 8 photos to Moje
Dec 24, 2009 at 18:23
Dec 24, 2009
Added 8 photos to Moje
Dec 24, 2009 at 18:18
Dec 24, 2009
Added 8 photos to Moje
Dec 24, 2009 at 18:09
Dec 24, 2009
Added 8 photos to Moje
Dec 24, 2009 at 18:08
Dec 24, 2009
Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.048155
Mobile Version of Website