Powered by Outside
Block user

Recent

fazigravity fuby's photo
Dec 6, 2010 at 0:12
Dec 6, 2010
bylo zajebiscie wieksze to zdupcyli

Selling
Aug 22, 2010 at 4:37
Aug 22, 2010

Santa Cruz v10

$3499 zl
Witam :) Mam dzis do sprzedania rowerek poskladany na ramie Santa Cruz V-10 z roku 2004 roku. Rower mam od wiosny tego roku lecz z powodu braku czasu byl przezemnie uzywany tylko pare razy na okolicznych trasach. Jest w bdb stanie wizualnym jak i technicznym, nie ma mowy o jakichkolwiem pęknieciach spawach itp. Specyfikacja : Rama: Santa Cruz 2004r. VPP 255mm skoku Damper: 5th element Amortyzator: Marzocchi 888 VF 2005r 170mm skoku (ani jednej ryski na górnych goleniach) Kierownica: Sunline V1 Mostek: Zintegrowany Marzocchi Hamulce: Hayes HFX 9 na tarczach Avida 203mm Korba: Shimano Deore LX Hollowtech II Przeżutka: Shimano Deore XT Kaseta: Shimano Deore LX Łańcuch: Shimano Deore LX Napinacz: Bop Pedały: Bop X-Box Sztyca: Race Face Siodełko: Northec Stery: FSA Koło przód: Piasta: Reborn Bloodlines PRO Szprychy: Dt Obręcz: Single Track Opona:Tioga Koło przód: Piasta: Santa Cruz V10 Szprychy: Dt Obręcz: Single Track Opona: Tioga Rowerkiem bardzo miło sie jeździ ładnie wybiera nierównosci, super wchodzi w zakrety a latanie nim to czysta przyjemność:) Sprzedaje ponieważ potrzebuje pieniedzy na moto :) W razie jakichkolwiek pytan pisz lub dzwoń. Kontakt: GG: 4514557 Tel: 721 379 911 aukcja : http://allegro.pl/show_item.php?item=1198339218

fazigravity Wajdus's photo
Jul 3, 2010 at 4:13
Jul 3, 2010
foto dobre w 300 dup

Added 6 photos to MotoX
Jun 7, 2010 at 14:38
Jun 7, 2010
fazigravity juzio6's photo
May 31, 2010 at 18:13
May 31, 2010
You're look so pro :D nice shot :)

fazigravity TerryHot's photo
Apr 8, 2009 at 13:38
Apr 8, 2009
i love you :*

fazigravity fazigravity's photo
Apr 7, 2009 at 11:20
Apr 7, 2009
NO RISK NO FUN !!

fazigravity rafcio's photo
Mar 21, 2009 at 15:12
Mar 21, 2009
jest śliczna :D a kiera to juz wogole najlepsza:D

fazigravity Siwy13's photo
Mar 20, 2009 at 7:28
Mar 20, 2009
haahaha :D

fazigravity szamanek13's video
Feb 1, 2009 at 5:36
Feb 1, 2009
video
film fajny klimat fajny ale muza za ostra:/ ogolnie fajnie :P

Load more...
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login


Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.040519
Mobile Version of Website