Pinkbike.com
Powered by Outside
zaboradh
- Member since Jan 6, 2007
- Male / 32
-
Krk , Poland - 173 Followers
- 0 Trailforks Points
Recent
zaboradh pinkbikeoriginals's article
May 14, 2024 at 9:54
May 14, 2024
Video: The Racing Rewind - What Makes A Great World Cup Venue?
haha if you wanna see bike park track on WC race wait for this weekend ;)
zaboradh edspratt's article
May 9, 2024 at 9:16
May 9, 2024
Video: First Look at the Fresh Bielsko-Biala DH World Cup Course
@commental: oh dont compare Loudenvielle to this.. Lou is steep as fuck but this polish track is typical european red line with few loamy parts
zaboradh edspratt's article
May 9, 2024 at 9:13
May 9, 2024
Video: First Look at the Fresh Bielsko-Biala DH World Cup Course
no mate.. not this time.. will be jumpline-berm racing
zaboradh edspratt's article
May 9, 2024 at 9:11
May 9, 2024
Video: First Look at the Fresh Bielsko-Biala DH World Cup Course
because this shity track is all about jumps and berms...
zaboradh mikekazimer's article
Jan 20, 2023 at 3:33
Jan 20, 2023
Video: Developing the Next Generation Santa Cruz V10
@dhrracer: new commencal supreme frame with shock about 4150euro. same price like v10
Selling
Jan 10, 2023 at 10:05
Jan 10, 2023Propain Tyee L 29
$4000 EURPropain Tyee 2021 size L wheels 29 - used occasionally because its my stand-by bike.
Fox kashima 36, fox dpx2 , sram X0 , truvativ carbon, wheels front stans FLOW rear DT swiss ex 511, magura MT7 , fox kashima transfer, renthal carbon, maxxis assegai dh casing maxxgrip. I'am the first owner, bought it in march 2021. Price is negotiable.
Selling
Sep 19, 2013 at 16:25
Sep 19, 2013Pinarello Dogma 60.1 , carbon wheelset , Campagnolo super re
$12345 USDPinarello Dogma 60.1 , full carbon , Campagnolo Super Record. Change for downhill bike or enduro. Give me any offers ! If you want photos write . Cheers
Selling
Oct 6, 2011 at 12:11
Oct 6, 2011Evil Revolt + Fox 40rc2
$2185 EURWitam ,
do sprzedania mam rower Evil Revolt. Rower jest zlozony na najlepszych czesciach , ktore sa w bardzo dobrym stanie. Generalnie rower uzywany zawodniczo wiec wszystko co chwile serwisowe i rozbierane wiec kazda czesc jest zadbana. Nie oszczedzalem na rowerze przy zadnej czesci wiec kazda czesc jest z najwyzszej polki.
Rama : Evil revolt
Amortyzator : Fox 40rc2 (amortyzator wewnatrz BARDZO zadbany , w sezonie co 2-3tygodnie przechodzil calkowity serwis. Stan zewnętrzny -db , natomiast bez zadnych pekniec lecz odwdzięcza sie fantastyczna praca)
Damper : Fox rc4
Napęd : full Sram X.0 , kaseta Sram PG970
Zebatka : Shimano 36z
Napinacz : Weeze Carbon (najlzejszy napinacz na ŚWIECIE!)
Korba : e13 (165mm ramiona , bardzo lekka racingowa korba)
Pedały : HT (ew. moge zamienic na SPD'y Timy)
Hamulce : Formula The One ( hamulce wprost z teamu MS Evil od Filipa Polca + dodatkowe regulacje pracy klamki+stalowe przewody)
Tarcze : plywajace Hope 203mm
Koła : piasty Hope II PRO , obrecze Mavic en321 (obrecz lekka , jednoczesnie bardzo wytrzymala) szprychy DT Swiss
opony: Maxxis minion 42a 2,5 (ew. moge dorzucic pare innych)
Sztyca , Siodelko : SDG I-beam
Kierownica : Kore 790mm
Gripy : piankowe Ritchey WCS
Mostek : Sunline 50mm (ew. moge zamienic na mostek Straitline o wartosci 400zl 28mm w zaleznosci od preferencji)
Rower jest gotowy do jazdy. z takich rzeczy do ktorych mozna sie WIZUALNIE przyczepic jest rysa na Foxie lecz zrobila sie ona tak ze nie uszkadza w zadnym wypadku uszczelek)
Sprzet wizualnie prezentuje sie bardzo dobrze , na ramie jest spora ilosc takich malutkich rysek ale wiadomo , nie da sie w downhillu uniknac takich rzeczy. Nie ma zadnych pekniec etc. Rower jest bardzo zadbany jezeli chodzi o dzialanie czesci. Zeby zlozyc go w takiej samej konfiguracji trzeba by bylo wydac ok. 15-16tys zl. Sama rama to koszt 9tys zl . Inna sprawa ze bardzo ciezko zdobyc ja w tym kolorze.
169,460 views












