Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

Some skatepark shoots

Some new shoots, finaly with mtb! Filmed by my friend, Andras Gábor and edited by me.

49 Comments

  • + 1
 na hat nem is kellett ojan sokat varni az edit-reSmile amugy nagyon jo a video es a zenet is eltalaltadBig Grin lehet nincs is ojan messze az a vod:P nagyon profin mesz sok stilussal es a trukkok sem egyoldaluak ez pedig nagy dolog ha azt veszuk hogy egy 3esfel perces videorol van szoBig Grin ismetelten csak gratulalni tudok neked, nagyon elvezheto porgos videoSmile
  • + 1
 koszi szepen! Big Grin en szemely szerint lassan 2 eve vartam erre az editre Smile ) a 2008 oszi videom ota nemvolt egy normalis Razz de leginkabb a kamera hianya miatt Smile hat igyekeztem minel tobb trukkot meg "line"-t beletenniBig Grin de igysincs benne minden az az igazsagBig Grin majd a kovetkezo editben Big Grin
  • + 2
 waberers-nek ez jo reklamSmile ))....amugy jol biciklizel s a video is jo, tetszikBig Grin
  • + 1
 haha van benne valami Smile ) meg cfr reklamot is csinalhattam volna mert van olyan klip, amiben 2 vonat is elmegy Smile ) mondjuk azt kivagtam de naBig Grin koszii amugy, elparkosodtam de remelem visszadirtosodok csak lenne joido mar egyszer 8->
  • + 2
 jó vidi lettSmile ügyes vagyBig Grin
  • + 1
 koszi Big Grin
  • + 1
 sick edit nice job bro!
  • + 2
 thanks man! Big Grin
  • + 1
 nagyon jok a trukjeid, tetszik a vidi is csak azt sajnalam hogy nem talakoztunk parkban, pedig az nap akartam menni Frown
  • + 1
 jah jolett volna egyet bringazni egyuttBig Grin pedig csodalkozom mert egy hetet ottvoltunk 2 nap kivetelevel, amikor nyiregyhazan es debrecenben voltunkBig Grin de vegig a szallas miskolc tapolcan voltBig Grin danival talakoztam es meg par joarcot megismertemBig Grin elegge megkedveltem a helyet es a tarsasagot is ott miskolcon! Big Grin
  • + 1
 az jo en debreceni vagyok Big Grin
  • + 1
 Smile ) =)) nah ez odabaszott Smile ) en a nevedbol arra kovetkeztettem hogy miskolci vagySmile ) s nem emlekeztem hogy te debreceni vagy pedig egy joparszor neztem a profliod Smile )
  • + 1
 semmi baj Big Grin de mondta Adam hogy voltatok kint pont elozo nap voltam,mert valojaban debrecen melett lakok es nem tudok minden nap menni Frown
  • + 1
 jaah ertemBig Grin hat nah m1 igyisugyis jolett volna egyet bringazni egyutt! Big Grin
  • + 1
 énis debrecenbe lakok, csak most vettem észreFrown
  • + 1
 nagyon jo video lett passzol a stilus a zenevelWink Big Grin reg vartam egy ilyen videotSmile "menő"Smile
  • + 1
 igyekeztem ugy vagni hogy jolegyenBig Grin enis regvartam mar hogy csinalhassak egy jo videotBig Grin mert sajnos nekem meg egyelore nincs cameram es igy kell csoveljek Smile de koszi Big Grin
  • + 1
 eljon az ideje a kameranak isWink Big Grin de a rider megvan hozzà \m/
  • + 1
 jaj meeeg Smile )
  • + 1
 Ez igen Big Grin erossen jofele lett Wink , kar hogy a pinkbikeon a minosege kicsit ilyen... de amugy a legjobb Big Grin
  • + 1
 Big Grin hat igen sajnos ilyen, mondjuk nem HD, mert atkellet konvertalnom ahhoz hogy vagni tudjam a gepem miatt deh szerentiem elmegy :-j
  • + 1
 kva eletBig Grin
add el azt a bmx-et s csak nagy bringara uljBig Grin Wink
nagyon joo szepen minden betanulvaBig Grin
csak igy tovabbBig Grin
  • + 1
 legzsiiirabb videod lett szivi.:X s az a 3as az elejen a legszebb.:X grat. nagyonnagyon ugyes vagy.:X:X >Big Grin :-*:-*
  • + 1
 koszonom szepen az elismero szavakatBig Grin az lett szerintem az egyik legjobban eltalalt resz a videobanBig Grin :*:*:X:X>Big Grin
  • + 1
 hat ez odabasz Big Grin grat

pinkbike hogy tori a HD-t =))
  • + 1
 kosziii eloodBig Grin hat sajnos ez vanBig Grin de nembaj azert annyira nemgaaz:-j
  • + 1
 nagyon szep te:O VOD! mien neve van a zenenek?
  • + 1
 hat azert a VODig meg van Wink ) de koszi! Ladytron - Tomorrow (Great Northern Remix) a szam cime Big Grin
  • + 1
 nagyon szepSmile sokkal jobban nyomod mtbvelWink
  • + 1
 hat jobban is szeretemBig Grin koszi
  • + 1
 asta da mustar! =)) nagyon zsir lett a video :> tetszik
  • + 1
 orulok hogy tetszik! Big Grin kosziBig Grin
  • + 1
 nagyonjo video... grat Smile
  • + 1
 koszi Smile
  • + 1
 nincs vizmertekbe a kamera 1-1 hejen Smile )
  • + 1
 igen me gaborka keze sincs vizmertekbe Smile )
  • + 1
 ez mar igen:d grat:P Ghitza ienkor hol vna????Smile )))))=)))
  • + 1
 JOOOOOOBig Grin factory rocks\m/Smile )
  • + 1
 nagyon szep na!!! ugyes
  • + 1
 koszonom Big Grin
  • + 1
 VOD ? Big Grin
  • + 1
 e mai departe ca sa fie vod :-j
Big Grin
  • + 1
 Jo lettSmile
  • + 1
 kosz haverBig Grin
orvendek hogy tetszett!
  • + 1
 nagyon jo lett Big Grin
  • + 1
 kosziWink
  • + 1
 szep emberBig Grin !
  • + 1
 nagyon jo !!! Big Grin
  • + 1
 odabasz:X:X








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.011762
Mobile Version of Website