Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

Bagolyírtás DH 1

Bagolyírtás Downhill race 2009

21 Comments

  • + 3
 egy VOD-ot megérdemelneBig Grin
  • + 5
 Yes awesome vid, should be VOD!
  • + 2
 VOD VOD VOD megont egy profi magyar videó Wink
grat
a verseny is nagyon jó volt
  • + 1
 Bedécs jó a kamerád! Az OBI-ból van? Razz
ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM ADD NEKEM!!!
  • + 1
 hát nagyon hiányzik a DH, de valamit valamiért...
Én amúgy sem szeretek a kamera "rossz oldalán" állni. Nem vagyok fotogén Big Grin
  • + 1
 naggggggyyyyon jóóóóó.... Big Grin Wink tényleg megérdemelne egy VOD -ot
  • + 1
 Néztem az elején,volt olyan bátor aki merev vázzal meg V fékkel tolta? :O
  • + 1
 vod, főleg h énis benne vagyokBig Grin
  • + 1
 Na Peter, a lencse innenso vagy tulso felen jobb "allni"? Smile
  • + 1
 Szerintem mind2 oldal élvezetes! Kinek merre húz jobban a szive...
  • + 1
 de még hogy mennyire adja?!
  • + 2
 vod Wink
  • + 1
 jóvan, Peaty! Vizsgamunka!! Csinálhatsz fixifilmet!!
  • + 2
 VOD! great footage
  • + 1
 great vid, Wink the colors are nice...
  • + 1
 fúúú!! tényleg nagyon királyyy!!!!!!
VOD!!!!!!!! Big Grin
  • + 1
 Hy. Szuper vidi. Mi a szam cime?
  • + 1
 stáblistában megtalálod!
  • - 1
 nagyonfasza videó ismét Smile de a Vidéki Dani el lett írva. ő merevvel ment, szerintem az a Dékány Bálint a helyénBig Grin
  • - 1
 hát a neveket az MBKSE honlapjáról néztem meg, az enyémet meg sem hallgattam, csak a 3. helyezettek nevét Big Grin
  • + 1
 adja peaty ... Big Grin








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.010178
Mobile Version of Website