Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

ups...

hehe byla sobie kamera...

17 Comments

  • + 3
 HEHEHEHEH dobra ta kamera była ?????
  • + 3
 troche jak w tripie metala w issue 70 haha
  • + 2
 za kare więcej Cie nie nagram Razz
  • + 1
 i matiz wykrakał chyba już faktycznie szewczyka nie nagra w locie :/
  • + 2
 nawet nie zdążył powiedziec "o kurwa" xDDD
  • + 2
 takiego czegoś nawet w NWD nie ma Smile
  • + 1
 Sklejone!
I zdążyłem powiedzieć "o K****A!" a nawet więcej, bo myślałem że mi aparata rozjebau Big Grin
  • + 2
 ej to ta kamera rozjebana?
  • + 2
 hahaha dobre Wink
  • + 1
 haha zajebisteBig Grin sklejone xD?
  • + 1
 ahah mocne fajnei nakrecone xd
  • + 1
 haha, mistrz xD
  • + 1
 hahahahahah dobre xDDDD
  • + 1
 haha mega Big Grin Big Grin Big Grin
  • + 1
 haaaaaaaaaaaahaqa super








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv65 0.009969
Mobile Version of Website