Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

Budowa dirtów.

Krótki klip, pokazujacy roboty nad 3 i 4 chopka. Ps. Dzieki wszystkim, ktorzy pomogli!!

34 Comments

  • + 2
 Gdyby nie taki support brzeskich riderow to nic by sie nie ruszylo. Jest super mimo stania 4 godziny w przemoczonym ubraniu i przy lejacym deszczu, ale bylo warto Big Grin
  • + 4
 ale zapomnieliscie jeszcze... pomachajcie pivkom Wink
  • + 1
 piwko o huj ci chodzi caly czas szukasz prtekstu do klutni ogarnolbys sie w konicu
  • + 1
 kurwa, Maniek odpierdol sie Wink bylo minelo, a ty sie teraz obudziles... i patrz na ortografie Wink to tyle....
  • + 1
 i przestańcie Kurwa robić taki syff. Tak samo było ze slopstylem na piaskarni . Teraz się kurwa dowiedziałem,że coś mówiłem na was ? niby co Rolleyes ?
  • + 1
 robisz syf ty nie nikt inny.
  • + 2
 Heh widze ze moja kasa nie poszla na marne Razz
  • + 2
 Nie tylko twoja :p Na koparke zlozylo sie az 16 osob
  • + 1
 wiem wiem Big Grin chodzilo mi o tą kase co ja dalem Smile
  • + 2
 Co ma znaczyć tekst pomachajcie chickenom i pająkom ??
  • + 2
 lol bardzo dziękuje,że mi pomachaliście Drool
  • + 2
 a i moglbym prosic jeszcze o autograf ?? Facepalm
  • + 0
 Jaaasssneeeeeee.... Jesli dasz mi stance'a : ))))
  • + 1
 Coś ci kurwa nie pasuje ?? Kup sobie jak ci tak zależy co to ja sponsor jakiś ??
  • + 1
 ja nie zaczynałem ! Smile Jak mi pomachaliście to prosze jeszcze o autograf Wink
  • + 1
 czasem warto sie zastanowic czy te rzeczy ktore wygadujesz poza kims nie trafia do kogos
  • + 2
 noo wlasnie ... widac to wychowanie twarda reka niani...
  • + 2
 sooo wat language is this?
  • + 1
 No to piekne deerty zrobiliscie;D
  • + 2
 Kozackie Big Grin
  • + 2
 OWPIZDUUU
  • + 2
 Ostro!!!!!!!!!
  • + 1
 Bażant do kogo to pisałeś Smile ?? bo ja rozumiem ,że do kozuba
  • + 1
 noo ale reply jest pod tobą...
  • + 1
 Kozub no wlasnie widac kurwa kto tu sobie zaczyna...
  • + 1
 twoj braciszek zacza a ja koncze Smile
  • + 0
 a jak myslisz masz 19 lat domyśl sie
  • - 1
 Noo sponsor to moze niee ale za to dystrybutor światowy Stance Static sp. z.o.o.
Big Grin
  • + 2
 Sorry ale nigdy w życiu nie miałem stanca statica i nie bd miał . ZAL MI CIE
  • - 1
 noo dobra ... miales shermana , nixona i blacka w jednymm xDD
i po tym jak sie o to rzucasz to nie wiem kto tu bardziej zalosny jest... Smile Smile
  • + 2
 ani kurwa shermana ani nixona ani blacka miam poprostu stanca blunta i koniec kropka . Jak ci nie pasuje że jeżdze na manitou to twoja sprawa mi to nie przeszkadza
  • + 1
 noo ale sam zaczołeś... wiec po co panikujesz Big Grin
  • + 2
 kto zaczoł to zaczoł nie wiem co masz do tego że mam 2 stancy 1 do xc 2 do fr tak ci to przeszkadza ??
  • + 1
 niee ja nic nie mam do tego ze masz stanca tylko twoj hmm.... braciszek mogl nie zaczynac... Big Grin Big Grin Big Grin








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.014344
Mobile Version of Website