Pinkbike.com
Powered by Outside
Video player is disabled while the embed window is open.
Copy and paste the HTML code below:
Color:
Size: X
|
| |
Daniel Szucs 2011 one minute trails edit
Camera: Nikosz Fazekas/Gergely Laszka,
Edit: Daniel Szucs,
Music: Vengeance - Nebulas (Owl Vision Remix)
24 Comments
- + 1
yeeess!
azt az ugrot is remelem nem bontottak le... /
- + 1
Azert mert nincs egy jo dirt... palyan tanulni nem lehet. Nalad meg orokke olyan ugrokat csinalunk mient te akarsz...s nem szolhatunk bele.
- + 1
ertem, akkor meg koszonom az eddigi segitsegeteket, de ha ugyerzed/tek, hogy nemfelel meg a ti igenyeiteknek akkor nemkell sem potolni sem segiteni, csak felreertes ne essek
nemtudom szamodra mit jelent az a kifelyezes hogy "jo dirt" de kivancsi lennek ;
majd mutasd meg amikor csinalsz/tok egy "jo dirtot" es ami engem illet tudok a trailjeimen fejlodni, trukkot tanulni. ahhoz nem "jo dirt" kell hanem gatya
bekell vallalni, mert anelkul nincs fejlodes.
- + 1
nem gaz fiuk! viszont draga bikerboy149, nalunk ez van, semmi mas, es mint ahogy azt tudni velem, Nandi baratom palyajat nem fogjak lebontani, es ahelyett, hogy Te mason akarsz biciklizni, inkabb orulj neki hogy van min es hol biciklizned!
- + 2
Nandi en nem azt mondtam h a te trailjeid nem jok, csak te arra szeretsz menni h minel hegyesebbek legyenek en meg az olyanokat szeretem es nem csak en ahol trukkot lehet tanulni. Azert en megneznem mikor adsz az elso ketton whipet s ilyeneket. Jok a trailjeid nem is ketseg csak nem nekunk valo. Amugy megmondtuk h potolunk, ebbol vita ne legyen
De ha nem kell a penz meg a segitseg akkor szolj
- + 1
Dani ebben nagyban igazad van, az ottvan es ottmarad az udvarunkon, de viszont ha mashova epitesz "tilosba" legyen az barmilyen hely akkor annak megvan az eselye hogy elbontjak. Emil majd eljon annak is az idelye amikor azon is fogok adni
.
- + 2
Emil! Fogd meg a sracokat akik lightosabb ugratokon szeretnenek biciklizni, szerintem elfer oda meg egy sor Nandi jumpjai melle! De ez mar az o asztala!
- + 1
Nandi azt mondta nekunk vagyis en nem voltam ott csak mondtak, h soha nem lessznek olyan ugrok amieneket mi akarunk
?
- + 1
neharagudj de ez mar nevetseges... gyerekes... mondtak, te jo eg! Ebbol is latszik mennyire kibeszelitek az embert...
- + 1
nem beszel ki senki senkit hanem azvan hogy elore soha nincs megbeszelve semmi hanem 2en 3an osszeegyeznek s nekiszoknek s akor a tobi velemenye mar nem szamit hanem csak kesz tenyek elejebe allitjak az embert hogy itvan s tessek, s ha tetcik jo s ha nem ugyis jo. Es hala a szekely mentalitasnak itt oylan hogy kozos nevezo sosem lessz

