Powered by Outside
You must login to Pinkbike.
Don't have an account? Sign up

Join Pinkbike  Login

Video player is disabled while the embed window is open.

Copy and paste the HTML code below:


Color:
Size: X


|

| |

2011 season highlights

HD version: http://vimeo.com/34836680 follow me on facebook: http://www.facebook.com/sheiffa visit my blog: http://sheiffa.blogspot.com/ In 2011 I've made my first steps in filming and editing. Haven't much time for that cos I've concentrated mostly on photography, but I hope I'll spend more time on filming in 2012 :) Song: Yes - Heart of the Sunrise

10 Comments

  • + 1
 Zacnie. Filmowanie to jedyna rzecz, która mnie skłania do kupienia sobie jakiegoś Canona. Hmm...
  • + 1
 to chyba najtansze sensowne rozwiazanie.
  • + 1
 550D/600D + przejściówka na nikonowe szkiełka z płynnie chodzącym popychadłem przysłony, jak już będę bogaty.
  • + 1
 Gdzie jest ta miejscówka od 1,24 min ?
  • + 1
 Sulkowice (pisane przez 'eu')
  • + 1
 Wszechstronność jest zajebista !
  • + 1
 Great edit Big Grin
  • + 1
 Wicked
  • + 1
 Dobre to to, Tomku
  • + 1
 nice vid ! Big Grin








Copyright © 2000 - 2026. Pinkbike.com. All rights reserved.
dv56 0.009968
Mobile Version of Website